Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsenek barátaim? Xd

Csak nekem nincsenek barátaim? Xd

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel nagyon jól éreztem magam, mindig mentünk ide oda, de vele kb 3 hónapja összevesztem, és azóta elég unalmas. Van egy barátnőm, de vele nem nagyon megyek helyekre, kicsit uncsi. Pedig én mennék helyekre, buliba, stb, csak nincs kivel. Hasonló valaki?

16/L



2019. dec. 30. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Minek a kércsi végére az az xd..nem túl komi bocsi lol
2019. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egy sincs. De szeretnék tenni, hogy ne így legyen. Sajnos ez koránsem olyan vicces ahogy te gondolod.

Nem kihasználni kell a másikat és nem a saját szórakoztatásodra kell használni.

2019. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, csak neked.
2019. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2es válaszoló, ha mindenkiben a rosszat veszed észre, mint pl most az én szövegemben, hogy én kihasználásból akarok barátokat, akkor ne csodálkozz, hogy nincs egy barátod se.
2019. dec. 30. 14:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Akivel összevesztem, őt se használtam ki, mindketten teljesen megbíztunk egymasban, mindent elmondtunk egymasnak. Összevesztünk, mert elég messze koltozott, nem keresett, sokat vitaztunk mar amúgy is stb hosszú.
2019. dec. 30. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Én legalább mentes vagyok a felszínes kapcsolatoktól, és nem vesztem el a barátaimat.
2019. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Középsuliban nekem sem voltak barátaim.



...és azóta se! 😃 remélem sikerült megnyugtatnom téged 😃


27f

2019. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem sincsenek olyan emberek az életemben, akiket barátnak neveznék. Milyen helyekre gondolsz a kérdésben? Bulis nem vagyok, de a többi érdekelhet.
2019. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sincsenek barátaim. Fiúk társaságára nem vágyom, a nők meg nem állnak szóba velem. 29/F
2019. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
viszköt a süncid, hogy buliba vágyol? Majd lesznek barátaid csak légy türelmes.
2019. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!