Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsenek barátaim? Xd

Csak nekem nincsenek barátaim? Xd

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel nagyon jól éreztem magam, mindig mentünk ide oda, de vele kb 3 hónapja összevesztem, és azóta elég unalmas. Van egy barátnőm, de vele nem nagyon megyek helyekre, kicsit uncsi. Pedig én mennék helyekre, buliba, stb, csak nincs kivel. Hasonló valaki?

16/L



2019. dec. 30. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. A legjobb barátnőmmel mi is bulikirálynők voltunk, de ő szépen keresztbe tett nekem, ahogy a másik barátnőm is.

Aki meg legutoljára volt, még annyira sem vette a fáradtságot, hogy a boldog karácsonyos üdvözletemre visszaírjon, pedig amíg nem volt pasija, mert a férje elagyta, megcsalta, még nőnapokor is vele voltam, amellett, hogy nekem van párom 3 éve. És a mostani pasijával, akivel most mind pózol is rajtam keresztül ismerkedett meg. És ez a hála, hogy hóbapokig a lelki szemetese voltam.

2019. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
“Van egy barátnőm.....kicsit uncsi” de jó barát lehetsz te, mindjárt elkezdek veled barátkozni. “Xd” dehogy, kinek kellene egy ilyen barát. Bulikázz, az való neked.
2019. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nekem sincsenek :)szar az élet
2019. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sosem voltak barátaim, se gyerekként, se tiniként, sem most 33 évesen, egyszerűen nincs rájuk igényem, nem is volt soha. Remekül meg voltam egyedül sok évig, most is jól vagyok nélkülük. Igaz, gazdagodtam egy férjjel:)

Őszintén szólva sose tudtam átérezni az ilyen problémákat...nincsenek barátok. És? Minek kellenek? Ha egyedül nem tudsz elmenni valahova, akkor maradj otthon. Miért kell másoktól függeni? Számomra ez nagyon furcsa.

2019. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha szerinted a jelenlegi barátnőd "kicsit uncsi", akkor el kellene gondolkoznod azon, hogy a barátnőd-e vagy csak azért foglalkozol vele, mert nincs más. Illetve azon is, hogy miért vesztél össze a volt barátnőddel, és miért nem akar ő sem kibékülni veled 3 hónap után sem. Ha annyira izgalmas lennél, mint amennyire gondolod magad, akkor lennének barátaid.


Ok-okozat.

2019. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de leszarom
2019. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek.
2020. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az év kérdése: hová lett a kommentem? :D fájt az igazság mi? Megesik...
2020. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem sincs túl sok barátom, olyan meg főleg nincs akivel bulizni tudnék menni. Pedig olyan szívesen mennék

16/L

2020. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!