Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tud egy felnőtt ember...

Hogyan tud egy felnőtt ember ellenkező neművel barátságot kötni?

Figyelt kérdés
Mindig többet néznek bele. Kis korban még könnyebb, mert naívabbak az emberek, de felnőttként nem tudom hogyan lehetne.

2020. jan. 8. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az a titok nyitja, hogy ne csak egy legyen, hanem több. Mert amikor csak egy van, és ráadásul ő a világ közepe, akkor kezdődnek a problémák.
2020. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy nem lehet. 10 nőből 9 nem válaszol, ha férfiként írom alá az üzenetet. Az az egy pedig legalább rendesen leírja, hogy nem kíván férfiakkal barátkozni.
2020. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vannak ellenkező nemű barátaim. Mindig is velük jöttem ki jobban, jobban tudok beszélgetni velük. Na meg van párom is, ő is tud róluk, nincs ellenére, sőt szorgalmazza is, hogy barátkozzunk.
2020. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez úgy működik, hogy nem mindenki fogyatékos és nem mindenki feküdne le mindenkivel.

Nekem van 2 nagyon jó lány barátom. Gyönyörűek, de tényleg. Ettől függetlenül sehogy sem tudok úgy gondolni rájuk. Kb. mintha a húgaim lennének.

2020. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!