Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a helyemben...

Ti elmennétek a helyemben várandósan a gyerekkori barátnőm temetésére?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok (már ver a kis szíve is), de az orvosom azt mondta, hogy nem stresszelhetek (görcsöl a hasam minden nap), kiírt táppénzre is, mert azt mondta árt a babának, ha idegeskedek (elég stresszes a munkahelyem). Nagyon sajnálom a barátnőmet (még csak 25 éves lett volna :( ) és nagyon bántana, ha nem mennék el. Bár 6 éve nem beszélünk, mégis úgy érzem ott lenne a helyem (és az is zavar, hogy a régi barátoknak mi lenne a véleménye rólam). A másik oldalról pedig nem igazán viselem jól a temetéseket és tudom, hogy mennyire megviselne (és a babát is lehet). Sajnos 3 hónapja voltam egy temetésen, ahol a szülők a 11 éves kisfiukat temették és nagyon megrázott (ha ideges vagyok be is lázasodok).


Ti elmennétek a helyemben a temetésre? (A párom nem akar elengedni, mert félti a picit.)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 20. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy érzi. Semmitsem tud a világról meg az érzelmekről. Még születés után pár hónappal sem. 🤣 Csak néz ki a fejéből meg sír meg eszik, alszik. Ennyi
2020. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg majd az asszonnyal kedves 11-es,hogy ha hajnalban fenn van a nejed, nem megszokott rendszerben alszik az anya akkor figyeld meg, a baba is ugyanolyan rendszertelenül fog aludni, mint a terhesség idején :D Érzi te *****
2020. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül úgy döntöttem nem megyek el. Azóta a szüleimnek is elmondtam, hogy úton van az 1. unokájuk. Ők fognak részt venni szegény barátnőm temetésén, visznek koszorút az egész család nevében (ismerik a szülők is egymást). Anyukámék így már azt mondják ne menjek várandósan. Amint nagyobb lesz a baba mindenképpen kimegyek a temetőbe és viszek a barátnőmnek egy szép csokrot.
2020. jan. 21. 21:18
 14/15 anonim ***** válasza:
hogy halt meg ha.megtudhatjuk?
2020. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elütötte egy részeg sofőr és otthagyta... :( Nem ezt érdemelte volna!
2020. febr. 24. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!