Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem? (Barátnő)

Elvesztettem? (Barátnő)

Figyelt kérdés
Felveteli miatt eltavolodtam a legjobb baratnomtol, sirogorcsot kapok, ha ragondolok mennyire hianyzik, viszont felek, hogy tavaly elszurtam a kapcsolatunk, amikor parszor tanulas miatt nem találkoztam vele, most ez visszafele tortenik(neki a felveteli miatt). Ugy erzem seperc alatt újra jóban lennénk, ha találkoznánk, de betegesen felek a visszautasítástól. A barátnőimmel nem tudok erről beszélni, ez nekem kényes téma, nem akarok ilyen gyengének tűnni előttük. Vissza tudom e meg szerezni a baratsagunkat, amikor szerinte mar változott valamennyit?

2020. jan. 21. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi egy nehéz korszak érthető, hogy most nagyon ráfeküdt a tanulásra ez egy ilyen időszak miután már vége szerintem ugyanúgy jóban lesztek egymással ne parázz. Várd ki türelmesen a felvételi végét és utána szervezzetek meg egy találkát.
2020. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!