Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjob barátnőm...

Elvesztettem a legjob barátnőmet, hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

3 éve voltunk legjobb barátnők, egy nagyon rossz korszakából rántottam ki, segítettem fel aztán nagyon hamar legjobb barátok lettünk, olyan barátok amiről mindig is álmodtam.Ő volt az egyetlen ember akinek mindent elmondtam, néha többet tudott a dolgaimról mint én magam.Egymást támogattuk jóban-rosszban mindenen keresztülmentünk együtt, bármi bajunk volt, egymásra mindig számíthattunk.Ráadásul minden nap beszéltünk tényleg elég jó viszonyunk volt, rajta kívül csak olyan barátaim voltak akikkel alig beszéltem.Aztán szépen lassan ez a barátság kezdett felszakadni és ott tartunk hogy már vagy 3 hónapja nem is beszélünk.Ő boldog, most már vidáman éli az életét és ennek nagyon örülök de az a helyzet hogy nekem most mindennél nagyobb szükségem lenne a támogatására meg a tanácsaira.Nem akarok a boldogsága útjába állni, de úgy érzem, mintha a másik felemet veszítettem volna el és ez sajnos meglátszik rajtam.Hiába próbálom elfelejteni és továbblépni, nem tudok boldogan leélni egy napot anélkül hogy ne gondolnék rá, emiatt mindig levert vagyok, amit hiába próbálok azzal mosollyal palástolni, a környezetem így is kezdi észrevenni.

Ahogy mondtam, rajta kívül nem igazán vannak mély barátságaim, az osztálytársaim pedig ahelyett hogy odajönnének megkérdezni hogy mi a baj, nem is foglalkoznak velem, vannak egy páran akikkel szoktam dumálni, de senkivek se vagyok egy hullámhosszon és emiatt csak még rosszabbul érzem magam.Mit tegyek? Hogyan lépjek tovább?



2015. szept. 19. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ennyire komolyan venned a történteket. Sok ember csinálja ezt, mint a barátnőd, igazából neked nem kellene ennyire csak rá támaszkodnod, vannak más emberek is, baratkozz velük, de hidd el barátok jönnek és mennek, főleg ha valami bajod van, akkor pláne nem maradnak melletted. Esetleg beszelhetnel vele, lehet hogy simán találkozik veled. Min vesztetek össze?
2015. szept. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a barátok után nem kell futni, mert mindig ottlesznek ha valóban azok. Én már két személyben csalódtam akiket a legjobb barátomnak tartottam. Barátkozz másokkal :)
2015. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kéne ilyen komolyan vennem de nem direkt csinálom:(

Hát akkor azt hiszem nem sokat tudok tenni, megpróbálok másokkal barátkozni.

2015. szept. 19. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudjuk tudsz-e valamit tenni, mert nem írtad le mi a konkrét gond közöttetek. Esetleg meg is lehet öt kérdezni erről, lehet, hogy nem akar napi szintű kapcsolatot, de mondjuk 2 hetente szivesen osszefutna veled. Én sem szeretem ha valaki folyton rajtam lóg, nem a napi kapcsolattartason múlik a barátság. Sőt, nekem talán jobb barátaim, azok akik külföldön vannak és ritkán tudunk találkozni.
2015. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy folyton rajta akarok lógni, az olyat én sem birom.Csak néha dumálni vagy összefutni.Amúgy az volt a probléma hogy más baráti körbe kerültünk és elhidegültünk egymástól.Aztán veszekedés lett a vége,ez történt.
2015. szept. 19. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek a barátságnak vége, meg kell emésztened, meg kell gyászolnod. Nem lesz könnyű, eltart egy jó darabig, de légy nyitott új kapcsolatokra, és még találhatsz valakit, akivel ugyanilyen közeli barátok lesztek.
2015. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Azt hiszem tényleg jobb ha minél hamarabb elfogadom és új barátságok felé nyitok.
2015. szept. 20. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!