Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátkozni?

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó csendes ember vagyok.Négy éve járok az osztályomba és barátkozni szeretnék.Két és fél évembe telt, hogy az osztályból találjak egy legjobb barátnőt, de vele össze vesztem és nem érdemli meg, hogy megbocsájtsak.Mit tegyek?

2020. jan. 26. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan ember az osztályban, akivel úgy érzed hogy egy hullámhosszon vagytok? Vagy olyan aki jobban bír téged mint a többiek? Esetleg osztályon kívül jársz valami közösségbe?
2020. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az osztályban sajnos nincs senki, aki egyeltalán bírna.Valamiért úgy érzem, hogy senki se bír, pedig próbálkozok.Zenekarba vannak barátnőim, de már velük sem olyan a kapcsolatom, mint az elején.
2020. jan. 26. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerez valami hobbit
2020. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ennek az oka, hogy már nem olyan jó velük a kapcsolatod? Elzárkóztál tőlük? Vagy csináltál valamit, ami nekik nem tetszett? Ha tényleg nem bír egyikük se akkor én is azt javaslom hogy keress valami új hobbit vagy csatlakozz egy másik csoporthoz. És legyél mindenki felé nyitott.
2020. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmit, csak már nem beszélünk, meg találkozunk annyit, mint az előtt.
2020. jan. 26. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én próbálkoznék velük beszélgetni a helyedben. Aztán ha valamelyikükkel jobban összebarátkozol, kérdezd meg hogy nincs-e kedvük valamit csinálni a próba után. Vagy kísérd el őket haza.
2020. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!