Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy/hol tudnék haverkodni ha...

Hogy/hol tudnék haverkodni ha nincs életem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is leírhatnád, mit értesz az alatt, hogy nincs életed. :)
2020. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és melyik nemhez tartozol? Teljesen egyedül élsz? Családod nem gondolkodik együtt Veled?


Felmenő rokonok, mint pl. a szüleid? Édestestvér(ek)? Tartod Velük a kapcsolatot valamilyen formában rendszeresen - telefonos, személyes, online elérhetőségeitek?


Hangpostafiók, telefax esetleg? Rokonaidat fel tudod-e keresni röviden néhány szó erejéig a munkahelyükön? Esetleg nyugdíjasok-e már a szüleid?


Földrajzilag mekkora a távolság KÜLÖN LAKÓHELY/ állandó vagy átmeneti tartózkodási hely esetében?


Tanulsz vagy dolgozol? Számodra elégséges önálló

jövedelemmel rendelkezel-e? Stb. Stb.


Ui: milyen szabadidős elfoglaltságot tudnál elképzelni, amely TÉNYLEGESEN FELÜDÍTŐ HATÁSSAL LENNE A KÖZÉRZETEDRE - hosszabb távon? (A szabadidős területen keresd a hasonló érdeklődésű "haverokat"!)

2020. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Úgy értem hogy nincsenek haverjaim, suliban szinte nem szólok senkihez, hazajövök és gépezek meg unatkozok egész délután, 17/f vagyok
2020. jan. 30. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Próbálj meg az iskolában oda menni másokhoz beszélgetni, segíteni másoknak, esetleg ha neked kell segítség, bátran kérj másoktól.

Mosolyogj rá csak úgy emberekre, hidd el, ez mágikus erővel hat, könnyen megkedvelnek.

Fiatal vagy, keress valami hobbit. Szeretsz focizni? Úszni? Valamit sportolni? Ilyen helyeken is ismerkedhetsz.

Ha bulizni nem szeretsz, nem baj (egyébként én sem járok bulizni), ismerkedj a suliban, vagy ilyen hobbi helyeken.

Fel a fejjel, mások is vannak hasonló helyzetben :)

24/L

2020. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Suliból senkit nem birok, sportolni se nagyon szoktam, nem is szeretek
2020. jan. 30. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami szervezet, ahova társulni tudsz?
2020. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Diákmunka Szövetkezet? Mintha nemrég azt olvastam volna ezen az oldalon, hogy 16 éven felülieket már foglalkoztatnak...


Munkaerő-kölcsönző vagy munkaerő-közvetítő? (Nemrég jártam egy KIVÁLÓ foglalkoztatási mentornál hosszabb évek kihagyása után - Ő pedig elmagyarázott nekem fontos tudnivalókat.)


Ui: Művelődési Házakban mindenféle hobbifoglalkozásokon való érdeklődő részvétel? Közkönyvtárak? Szakkönyvtárak? Pályaválasztási tanácsadónál jártál már? Milyen Szakmát/Mesterséget űznél szívesen felnőtt korodban?

2020. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg még önkéntesként fogadó szervezetekhez csatlakozhatsz (lehet állatokkal, növényekkel is foglalkozni, stb.)


Állatmenhelyeken kívül kertészetek, temetkezési vállalkozások stb. meglátogatása. (Rendkívül széles a paletta, felsorolni is lehetetlenség.) Találd fel magad!


Ui: virágboltokban önkéntes kisegítőként részt venni a kereskedelmi folyamatokban? (Pl. esküvői virágcsokor vagy egyéb ünnepi csokrok elkészíttetésében segédkezni...)

2020. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!