Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rosszabb nép az angoloknál?

Van rosszabb nép az angoloknál?

Figyelt kérdés

Ami a karakterüket, személyiségüket illeti.

Jártam már sok országban de ennyire alattomos, beképzelt néppel sehol nem találkoztam!


2020. jan. 31. 14:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Te magad rosszabb vagy mint az angolok :D
2020. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Nézd csak ide, mit másoltam neked. Pont most kérdezték az "emberek" kategóriában.

"Miért a cigányokat szidják sokan?

A magyarok is ugyan olyan alkalmatlanok az együttélésre. Tömegével parkolnak füves területre, szórják az utcán, dobálják a patakba a szemetet. Egymás arcába nyomják a cigifüstöt, kidobják az ablakon a csikket, az almacsutkát. Póráz nélkül viszik mindenhova, még gyermekrendezvényekre is a kutyáikat, a szart kevesen szedik össze, a lakótelep közepére vagy a homokozóba viszik a dolgukat végeztetni. Felnőttek is az utcán hugyoznak. Nem ismerik, nem tartják be a közlekedési szabályokat, tilosban parkolnak, más garázsa előtt, vagy 3 helyet elfoglalva, gyerek nélkül használják a nagycsaládos parkolót, vagy a rokkantaknak fenntartott helyet. Csak magukat nézik, fellöknek az utcán, nem érdekli őket senki más. Ilyenek lettünk, mi nagy magyarok. A rendőrség nem tesz semmit ha a zebrán majdnem elütnek akkor sem, ha szemétlerakónak használják az erdőket akkor sem, ha a saját kutyája tép szét egy gyereket a kutya akkor sem, járulékos veszteség, gondatlan szülők, előfordul. Nem szigorítanak, nem bűntetnek, nem módosítanak, nem elég ha valakit bántalmaznak, meg is kell halnia, nem elég ha meghal a sajtónak is fel kell szólalnia, hogy történjen már valami, de nem történik semmi. És mi sem változunk nagy magyarok, ugyan úgy közömbösen ülünk, ha kislányokat molesztálnak a buszon. Ugyan úgy visszaélünk mások helyzetével. Mindegy milyen művelt, tanult, jómódú réteg, ugyan úgy nem vonatkoznak rá a közösségi szabályok. Ezèrt nem értem, miért pont a cigányok, ha alig van olyan magyar, akire a fentiek közül egy sem lenne igaz."

A népem. Hát valóban imádom őket. Azt a 10%-ot esetleg, akikre ez nem vonatkozik.

2020. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor a kérdés átment magyargyalázásba....
2020. jan. 31. 14:37
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

#5

Eszembe nem jutott angolnak álcáznom magam!:D


A házastársam volt angol, így kerültem oda.

Senkire nem erőltettem a társaságom, udvarias voltam de nem megalázkodó, nem volt bennem cselédmentalitás vagy prolitempó. Tisztában voltam az etikett szabályaival, (nevelés!) külső megjelenésemben, viselkedésemben, társadalmi megnyilvánulásaimban nem hoztam szégyent a magyarokra, illetve a "vasfüggöny" mögött élőkre.

Igyekeztem idomulni az angolok szokásaihoz, a kertemnek a csodájára jártak és megválogattam a barátaimat.

A szemetemet nem szórtam szét, rend volt az életünkben és az otthonunkban. Nem járkáltunk kölcsönkérni, senkit nem faggattam indiszkréten a magánügyeiről, de a mienket sem tálaltam ki. Nem hoztam-vittem pletykát, alapban megtartottam a 3 lépés távolságot. Ha ígértem valamit azt betartottam és a kutyám nem tojt másnak a kertjébe.

Nagyjából a férjem halála után lett szüksége anyámnak a segítségre, ezért hazajöttem, de vagy vele, vagy nélküle, de tervezek visszamenni. A házam ki van adva, van hova visszamennem.

2020. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

Előző vagyok és megkérdezhetem, hogy nálad miért alakult ki ez a kép az angolokról?

2020. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Történelmi szempontból is elég okádékok, meg emberileg is. Nem tudom hogy az egész bolygón ők-e a legundoritobbak, de hogy benne vannak a top5ben, az biztos.
2020. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

14


Ja mostmár érthető.


Az angol férfiak szeretik a csinibaba kelet-európai nőket, hogy felvághassanak vele baráti körükben plusz szexuális ösztöneiket csillapíthassák. Azt viszont engedd meg nekem, hogy kizárjam, hogy fülig szerelmes volt, hiszen képtelenek erre az érzelemre. Az érlemi spektrumuk nagyon beszűkült, 3-4 féle érzelemre képesek csak. Ezt nem én mondom hanem saját bevallásuk szerint így van.


Hogy én miért vagyok ezen a véleményem. Részben a fentiek, részben egy csomó minden más. Lekezelő hangnem a külföldiekkel szemben, érzelmi analfabetizmus, ösztönök által vezényelt viselkedés, hangosság, másokra való tekintet hiánya, gyarmatosító mentalitás, bárhová mennek külfödre nyaralni csak rongálnak, verekednek, kiabálnak, otthon viszont elvárják a külfölditől, hogy viselkedjen, szóval a kétszínűség. Színlelt kedvesség, sunyiság, soha nem mondják a szemedbe mint gondolnak, csak hamisan mosolyognak. Ha mégis kérdőre vonod őket nagyon gyorsan átmennek agresszív állattá és hamar tettlegességig is fajulhat a dolog. Magyarán gyorsan behúznak egyet.

A materialista felszínes nőik. Apropó még nem hallottam olyan esetről, hogy külföldi srác angol csaj felállás hiszen ez az angol nőknek derogál. Az angol pasik viszont szeretik a külföldi nőket e testük miatt kizárólag.


Szóval egy csokornyi, de még sok minden van. De már ebből is látszik, hogy nálunk sokkal rosszabbak. És mindenki másnál is

2020. jan. 31. 14:56
 18/24 A kérdező kommentje:

16


Kösz hogy megerősíted, jó tudni nem csak én figyeltem meg ezeket.

2020. jan. 31. 14:58
 19/24 A kérdező kommentje:
Ja egyébként ez az angol pasi külföldi nő felállás is a gyarmatosító mentalitásból ered, hiszen a hajdani hódító, gyarmatosító népeknél szokás volt a leigázott népek legszebb nőit összegyűjteni és elhurcolni magukkal. Szerintem csak ennyiről van szó és nem valami rendkívüli nyitottságról más kultúrák iránt
2020. jan. 31. 15:13
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Éltem Angliában és egyáltalán nem rajongok értük, de amit te írsz, az egy rettenetesen sarkított, általánosító, frusztrált baromság. A sítlusod alapján mondjuk nem lep meg, ha mindenhonnan kiutálnak, pont a te fajtád miatt van ilyen rossz reklámunk mindenhol.
2020. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!