Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek rosszabb? Annak aki...

IKii kérdése:

Kinek rosszabb? Annak aki szenved vagy annak akinek néznie kell egy szerettét szenvedni és tudja, hogy nem tud segíteni neki?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 6. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Lehet, hogy egy anyuka nagyobb tragédiaként éli meg, hogy a kisfiának lehorzsolódott a térde, mint valaki azt, hogy megállapították hogy súlyos gyógyíthatatlan beteg.De lehet hogy egy másik anyuka még fel is pofozza a gyereket, miután az elesett, hogy miért szaladgál. Úgyhogy nem tudnám megállapítani hogy melyik rosszabb. Mindkettő másfajta szenvedés. De az biztos hogy a tehetetlenség nagyon rossz tud lenni, ha valakit szeretünk de nem segíthetünk rajta.
2018. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szenvedek magam, minthogy tehetetlenül álljak a szerettem szenvedése előtt. Ha csak magunkra van gondunk, talán a nehézség is könnyebb, az ember sok mindent kibír, de felelősséggel lenni valaki iránt, akinek nem tudom enyhíteni fájdalmát, baját, az szörnyű, elemésztő érzés.
2018. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!