Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szeretem a barátnőm de...

Nagyon szeretem a barátnőm de ő azt hiszi csak kihasználom. Jogos?

Figyelt kérdés

Jobbára én beszélek az én dolgaimról, a különbség csak annyi, hogy én komoly dolgokról kérem ki a véleményét mert változatosabb, mozgalmasabb történések törtennek, ő neki pedig van az ismétlődő mindennapja, és max átküld egy fotót hogy épp milyen kávét iszik, akkor arra nem reagálok különösebben mert én tényleg a komolyabb dolgokkal foglalkozom. Ha vele történik valami új, vagy olyan ami figyelmet igényel, akkor ott vagyok. De duzzog és állítja hogy én kihasználom és hogy ez egy mérgező kapcsolat.

Én meg csak nézek érthetetlenül és nem tudom negértetni vele hogy nem így van.

24 évesek vagyunk



2020. febr. 4. 14:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egy barát azért barát, mert te érdekled, nem csak akkor, amikor SZERINTE érdekes dolgokat közölsz.


Igen elismerem van benne valami.

2020. febr. 4. 15:37
 12/12 anonim ***** válasza:

"Én reagálok neki, ne azt képzeljétek hogy nem."

Te írtad, édesem:

" max átküld egy fotót hogy épp milyen kávét iszik, akkor arra nem reagálok különösebben mert én tényleg a komolyabb dolgokkal foglalkozom."


Lenéző is vagy és ostoba is. És veled minden nap hihetetlen drámai dolgok történnek? Az ilyen barátságoknak semmi értelme, önző vagy.

2020. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!