Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm akit ver a...

Van egy barátnőm akit ver a pasija. Nem akarok beleavatkozni, de végignéznem se kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszem ágában sincs megmondani neki, hogy hagyja el, nagyon jól tudja mit kéne tennie, mégsem teszi mert gyáva. Innentől az én szerepem, hogy a lelkére beszéljek feleselges. Hogyan tovább? Hallgassam továbbra is, hogy a pasi megint miket mond meg csinál? Mert egy kicsit már nehéz és már terhes nekem a dolog, belefáradtam az állandó sajnákozásba: mert mást nem tehetek. Hallgatom, hallgatom ahogy sír, de változtatni nem akar, így nekem mi a szerepem ebben az egészben?
2020. febr. 6. 06:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Semmit.
2020. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%
Ha neki ez jó, akkor neked mi a problémád?
2020. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Mond meg neki, hogy "tudok tanácsot adni, de vagy megfogadod, vagy ha nem akarsz változtatni, akkor többet ide ne gyere rinyálni, mert úgysem hagyod hogy segítsek"


Vagy valami ilyesmi. Benne van a pakliban hogy megsértődik, de azzal is eléred, hogy többet nem sír majd a szája neked. Vagy esetleg észbekap és lép végre, bár erre kevesebb esélyt látok.


Szerintem mást nem tudsz tenni :/ max tűrni tovább, de gondolom azt nem akarod.

2020. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták: elhajtod a fenébe a nyavalygásával együtt.
2020. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Pedig valami olyasmit kellene neki mondanod, hogy “nézd ha nem vagy a kitartottja, akkor jó hülye vagy hogy ezt tűröd tőle, én már rég kidobtam volna, mint macskát szarni”. Szerintem ezt meg is mondja egy átlag barátnő, csak egy meleg barát nem (az ilyenek alkatilag még ehhez is gyávák, félnek hogy utána a pasas őket agyalja el).
2020. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy barátnőm"


Ha valóban a barátod, akkor maradsz és ha szükséges tartod benne a lelket, próbálod rábeszélni, próbálsz segíteni neki...

Valahogy rá kell venned, hogy elhaggya azt a szarkupacot... nekem egy régi lánybarátom, mikor megtudtuk, hogy veri a pasija, a fél videoton szurkolótáborral üldöztük el az országból is a férget...

Ha mégsem a "barátnőd" akkor meg leszarod, belerúgsz még te is egy nagyot, aztán magára hagyod...

2020. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Gondold végig, hogy neked miért van szükséged érre a barátságra. És ha nincs rá szükséged, akkor építsd le. Rajta nem tudsz segíteni, neked pedig ez lenne a legjobb.
2020. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon hülye barátnöd van, jobb lenne ha nem is barátkoznál vele. Az ilyen csak lehúz. Meg ha mondanád neki hogy hagyja el te lennél a szemét. Az ilyen csajok nem százasok, ezt azért tudjad. Nyilván a csávó sem az és utálom az ilyet, de a csaj se normális.
2020. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy feleségem az előző házasságában bántalmazott volt... a pénzét elvette a volt férje, 5 éven át szenvedett és szolgálta ki azt a férget... aki ha nem tetszett neki valami, akkor még el os verte... ne írjatok ilyeneket, hogy hülye a csaj... van az az élethelyzet, amikor egyszerűen nem tudja elhagyni az ilyen pasit, mert retteg tőle, és közben teljesen rá van utalva, mivel nincs semmije és senkije, nem tud sehová sem menni... és sajnos alkoholista országunkban rengeteg ilyen nő van, akik sokkal jobb sorsot érdemelnének... de sajnos vidéken sokhelyen még a mai napig ez a "férfi kép" az elfogadott...

Feleségemnek van egy kislánya is attól a féregtől, mikor 5 év uzltán elhagyta, anyaotthonba tudtak menekülni, amit kb egy lepusztult munkásszállónak képzeljetek el, természetesen tele a legrosszabb fajta lecsúszott emberekkel...

És muszály dolgoznod, ha ott vagy, de nincs külön gyerekmegőrző, ott kell hagynod a gyerekedet azokkal a sok esetben erőszakos, agresszív, megbízhatattlan tolvaj aljanéppel...

Ami értéket ki tudott menteni, mikor pakoltak és menekültek, azt is ellopták tőle abban a szarkupacban... munkát ilyen körülmények közt pedig max takarítói állást tudott kapni... jaa mert a legközelebbi anyaotthon is 60km-re volt az előző munkahelyétől, szóval váltania kellett..

Szóval 2010es évek elején, ott állt, gyakorlatilag majdhogynem hajléktalanként, 75000nettoval, egy gyerekkel... ti hogy másznátok ki a gödörből? Ő megtette...

Szóval ne hülyézzetek is ennyire megszállottan, fogalmatok nincs, milyen helyzetben lehet szegény lány, mi miatt nem haggya ott azt az embernek nem nevezhető férget.

"Eszem ágában sincs megmondani neki, hogy hagyja el, nagyon jól tudja mit kéne tennie, mégsem teszi mert gyáva"


Te normális vagy?... verik szerencsétlent... valószínűleg fél, retteg... nem gyáva... az te vagy, ha nem mersz segíteni szerencsétlennek...

De akoor ne reklámozd, hogy a "barátnőd"...

2020. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

Oh, bár csak nekem lenne ilyen barátnőm, én is megverném, így nem tudja bizonyítani, hogy én voltam mert a kanja is csapkodja.


Van ám ilyen fétis is.

2020. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!