Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm miért utánoz folyton?

A barátnőm miért utánoz folyton?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, nem tinik. Az Instagramon bármit kitalálok mindenr ami létezik leutánoz rólam. Ha van egy hobbim, abban is utánoz. Ugyan olyan ruhákat vesz, ő is jógázik. A legnagyobb álmomat is lassan ellopja, ő is ugyan azt akarja. Már úgy érzem az egész életemet ellopja... Nem értem miért csinálja ezt. Korábban csak nevettem rajta, hogy mindent ugyan úgy csinál, mint én, de most már kezdek kiakadni...
2020. febr. 9. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

Én egyik barátnőm is ilyen volt. Olyan szinten, hogy azt a szakot választotta amire én mentem, holott nem is ehhez van érzéke (nem is sikerült neki).

Sajnos a munka morálomat nem utánozta le, így 30 felett lett is szakadék köztünk, főleg anyagi téren. Lassan már semmit nem mertem neki mesélni mert éreztem irigykedik, mások sikerét kritizálta - ebből arra gondoltam rólam is ilyeneket gondolhat magában. Tehát idővel lemorzsolódott. Nem mintha bánnám, mert ez így nem barátság... :(

2020. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs pasija, de már arra is gondoltam, ha lesz neki, ugyan úgy hívják majd, mint az én férjemet! :,D A titkolt ikertestvére lesz, hogy neki is ugyan az legyen, mint nekem.
2020. febr. 9. 15:22
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen az Instagram nem csak ott merül ki, hogy felteszem a bejglit. Van akinek munka/vállalkozás... Vagy ott hítdeti az adott vállalkozását stb.
2020. febr. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!