Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megrendeznetek a sajat...

Ti megrendeznetek a sajat halalotokat?

Figyelt kérdés

Ezt olyan ertelemben kell venni,hogy megszervezed a sajat halalod es megnezed kik mennek el a temetesedre.

Ekkora ugye kiderulne,hogy ki az, akit erdekelt,higy te elsz.

Aki ott van, abban tudod,hogy nagy esellyel megbizhatsz majd.

Erre azert is gondoltam, mert sok alszent embert lattam mar, akiknek nem erdekel mi van veled, csak ugy tesznek, mintha joban lennenek veled, majd hatbadofnek.

Ezzel kitidnad szurni az olyan embereket.

Nektek mi a velemenyetek errol?



2020. febr. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom, hogy egy temetésre boldog-boldogtalan elmegy képmutatni meg jópofizni.
2020. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság.
2020. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy kell megfigyelni a hangyák életét, hogy közben feltúrod a hangyabolyt. Hogy néznél szembe azzal a sok csalódott arccal, akik őszintén megsirattak, miközben csak csúnyán átverted őket? Épp azok kapnák a legnagyobb "büntetést", akik "átmentek a próbán".
2020. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nekem kb a család és plusz 1-2 ember jönne el.
2020. febr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorító, alja játszmázás lenne ráadásul még ostoba is, mert nem ebből derül ki, hogy kit érdeklek és kit nem. Ha bejátszanám, akkor megérdemelném, hogy kivétel nélkül mindenki elforduljon tőlem.
2020. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!