Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy baràt szidhat...

Szerintetek egy baràt szidhat kibeszélhet, ha a masiknak van igaza?

Figyelt kérdés

Mondjuk vki utàl engem, mert nem tudtam elmenni a megbeszelt id.pontra, de szolni sem tudtam elötte, kesöbb kertem uj idöpontot töle ezért, ill csak kértem volna, mert kiderült hogy ezert beràgott ràm es leoltott. Kicsit furànak éreztem hogy miert hiszi magàt az atyauristennek, de ezt ugy el is hessegettem.



Utolag viszont kiderült, hogy a bnöm széles mellénnyel az illetövel ez miatt engem közösen szidtak. Igazabol bolhabol csinàltak elefantot.

Ugy nem is foglalkoznèk vele.


De valahogy bennem maradt csak, hogy nem tudom bnömröl most, hogy komolyan baràt az ilyen ember? Mellesleg neki köze nem volt az egészhez, csak ismerik egymast.


Ugy érzem mintha az szurt volna hàtba, akitöl a legkevesbe vàrtam volna. Vagy nem jol érzem? Megesik az ilyen??


2020. febr. 20. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mások idejével játszani bunkóság, ő várt rád, olyan nincs, hogy nem mész el. De az se volt szép tőle hogy kibeszélt, szóval 1-1.
2020. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nö vagyok
2020. febr. 20. 22:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a bnöm vàrt ràm. Vele nem volt semmi megbeszelve. Köze nem volt az egeszhez.
2020. febr. 20. 22:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyesmi.

Ne haragudj rá érte csak mond meg neki hogy tőle nem ezt vártad és rosszul esett neked hogy ezt csinálta. Hogy szerinted egy barát nem így viselkedik és te nem tennéd ezt vele fordított esetben.

Mert nem tennéd, ugye?

Vagy lehet hogy veled is megtörténne ha az a harmadik is a barátod lenne? Ha őszinte vagy magaddal akkor te is tudod, hogy hasonló helyzetben előfordulhatna hogy te is így viselkedsz. Van olyan amikor utólag tudja csak az ember hogy amit csinált az nem volt helyes, de akkor valahogy az tűnik jónak ha helyesel, ő is szidja a másikat stb. Mert a hangulat nagyon el tudja vinni az embert.

Elsőre te sem akadtál ki csak amikor idő telt el és át tudtad gondolni. Mondd el neki mit érzel és hagyj neki is időt hogy átgondolja. Aztán fogadd el ha azt mondja, bocs.

2020. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rövidebben:

Tegyük fel hogy vki téged szid egy közös dolgotok miatt. Erre beleàll a képbe a baratnöd/baratod(azonos nemü veled)es neki àll ö is szidni téged az illetövel a hàtad mögött.


En valahogy eleve bele sem avatkoznek masok veszekedesebe nemhogy még a baratomat neki àllni szidni olyan dologban amihez közöm sincs. Vagy most ez normalis lenne?

2020. febr. 20. 22:59
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom elmondani neki.

Mert abszolut megingott most a bizalmam benne.

Ennyi erövel akkor az is lehet hogy egy masodik vagy harmadik ismerössel szid a hàtam mögött ugy sem mondana el ilyeneket.

2020. febr. 20. 23:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem szid a hátad mögött. Ha igen, akkor nem barát.
2020. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha kerdeztem is vn e baja velem nah mi a vàlasz? Semmi, hogy lenne?
2020. febr. 20. 23:04
 9/17 A kérdező kommentje:

7 akkor lehet csak jol érzem en hogy nem baràt az ilyen!

Ezert is erdekelne màsok velemenye

2020. febr. 20. 23:05
 10/17 anonim ***** válasza:
@9 Nekem ez kizáró ok. Barátot nem szidunk soha. Nekem igazi barátom 3 van, sose mondanék róluk rosszat.
2020. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!