Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy baràt szidhat...

Szerintetek egy baràt szidhat kibeszélhet, ha a masiknak van igaza?

Figyelt kérdés

Mondjuk vki utàl engem, mert nem tudtam elmenni a megbeszelt id.pontra, de szolni sem tudtam elötte, kesöbb kertem uj idöpontot töle ezért, ill csak kértem volna, mert kiderült hogy ezert beràgott ràm es leoltott. Kicsit furànak éreztem hogy miert hiszi magàt az atyauristennek, de ezt ugy el is hessegettem.



Utolag viszont kiderült, hogy a bnöm széles mellénnyel az illetövel ez miatt engem közösen szidtak. Igazabol bolhabol csinàltak elefantot.

Ugy nem is foglalkoznèk vele.


De valahogy bennem maradt csak, hogy nem tudom bnömröl most, hogy komolyan baràt az ilyen ember? Mellesleg neki köze nem volt az egészhez, csak ismerik egymast.


Ugy érzem mintha az szurt volna hàtba, akitöl a legkevesbe vàrtam volna. Vagy nem jol érzem? Megesik az ilyen??


2020. febr. 20. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a barátság nem abból áll, hogy minden körülmények között a másiknak az igazát hangoztatjuk. Bunkó voltál egy harmadik személlyel, ezzel ő is egyetértett, most azért, mert az igazat kimondta már nem is a barátod? Nekem meg olyan "barát" nem kéne, mint te vagy, hogy nem lehet meg a véleményem rólad akkor sem ha ez ütközne a saját nézeteimmel.
2020. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem voltam bunko egyaltalan.

Nem megy a szövegertelmezes ugy latom

"Nem TUDTAM elmenni az id.pontra es szolni sem TUDTAM elötte"

Eleve jogtalan volz az is hogy szid az illetö!plane nem élethalàl dologrol volt szo hanem ami barmikor ismetelhetö potolhato.


Csak azert engedtem el a fülem mellett mert az illetö csak tavoli ismerös nem baràt nem havar kb semmilyen szerepet nem jatszik igy nem ereszkedtem le addig hogy felvegyem es idegesitsem magam rajta meg magyarazkodjak es kikérjem magamnak hogy egyaltalan be mert szolni illetve eleve a hangnemet!


Ezen felül emelkedtem de itt màr ketten is jönnek azual hogy 1:1 vagy megerdemeltem.

Nem, nem erdemeltem meg, csak lesz.rom.


A bnöm felett viszont nem tudok màr csak igy elmenni

2020. febr. 20. 23:48
 13/17 A kérdező kommentje:

Pobalol fiktiv peldaval illusztralni.

Tegyük fel csomagot rendszelsz. X napon hozzàk. Nem tudsz otthon lenni mert varatlan behivtak meloba de mivel nincs meg a futar szama igy nem tudod hivni.

Ilyen esetekben a futar hagy egy cetlit es onnanstol tudod hivni uj id.pontert.



Nyomosan hasonlo szituban erre az illetö meh neked esik mint egy sakàl hogy miert nem voltal otthon!

Nem voltam bunko, az illetö volt az. Elhessegettem. Kertem uj id.pontot nem adott agyon szidott igy jartam. Nem àlltam le vele vitazni.


De akkor erre nicsak befigyel A bnö az egeszbe.

2020. febr. 20. 23:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Elirasokert bocsi mas a billentyüzetem szoknom kell
2020. febr. 20. 23:56
 15/17 anonim ***** válasza:
De most miért picsogsz itt nekünk, ahelyett, hogy a barátnőddel beszélnél?
2020. febr. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Szerintetek egy baràt szidhat kibeszélhet, ha a masiknak van igaza?"

Mi lenne ha most szépen visszaolvasnád hogy TE miket írtál le ide eddig!

És most a kérdés. TE nem éppen azt csináltam amin kiakadtál? Hiszen nem csak megkérdezted mi a tanács, hanem azóta folyamatosan fikázod a "barátodat", bizonygatod hogy ilyet nem szabadna csinálnia, mennyire felháborító stb. stb.

"Mellesleg neki köze nem volt az egészhez, csak ismerik egymast."

Nem gondolod hogy amit te csinálsz az sokkal rosszabb? Hiszen mi még csak nem is ismerünk téged, tök idegeneknek mocskolod a "barátodat".

Döntsd el először hogy szerinted mi a helyes, miképpen illene egy "barátnak" viselkednie. Aztán ELŐSZÖR te tartsd magad hozzá! Ha neked sikerült, aztán döntsd el hogy a másikat a barátodnak tartod-e vagy sem.

Ha szerinted nem tesz ilyet egy barát és nem is tudod tőle elfogadni, nem tudod vele megbeszélni, nem vagy képes túllépni rajta - akkor egyszerűen ismerd be hogy nem is vagytok barátok. Ennyi.

2020. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem irtam a baratomrol..arrol irtam hogy ugy erzem hàtbaszurt olyanba avatkozott amiben ö benne sem volt raadasul igazuk sem volt es ezt nem vàrtam volna töle.


Birom ezt a gyk szintet.

Mas meg olyat kerdez amit màr leirtam.

Megint màsok feltételezik hogy bunko voltam mire leirom a valot erre ramfogjàk hogy picsogok.


Hàt töröltem.

Annak aki értette a kérdést köszönöm a normalis vàlaszokat

2020. febr. 21. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!