Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hányszor keresel fel...

Te hányszor keresel fel ismerôst/ barátot, mielôtt elkönyveled úgy, hogy nem kīváncsi ràd?

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy tobbszor is elofordult, hogy a megkereses egyoldalu, es hiaba keresek valakit/ invitalok kozos programra, 10/7x azonnal nem a valasz, 3x meg kesobb mondja le a mar megbeszelt programot. No vagyok, a kerdesben szereplok is nok, nem randira probalok ravenni masokat, hanem sima programokra. Minden uj ismerettsegnel igyekszem nem nyomulos, de kezdemenyezo lenni. Mostmar 2. esetben fordul elo, hogy mindig en keresem az illetot. Ez ugy nez ki, hogy pl. Hetente/2 hetente irok egy uzenetet h ekkor / akkor nincs e kedvuk ehhez/ahhoz, es nekik olyankor mindig mas programuk van mar, maguktol pedig nem keresnek igy, hogy esetleg en raerek e vmikor. 3x szoktam eselyt adni, mert nem akarok tul ramenos sem lenni, nem akarok cikinek tunni. Azt nem ertem, hogy akkor kezdetben miert viselkednek ugy, mintha ok is baratkozni szeretnenek, mikozben nem.
2020. márc. 1. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert udvariaskodnak, alakoskodnak. Előbb-utóbb kiismered magad, hogy kit érdemes komolyan venni. Már a 3 próbálkozás is sok, kettő elég.
2020. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kétszer írok és nincs kedve velem beszélni sem, akkor elkönyvelem annak, hogy nem érdeklem.


Sajnos a nehéz közös időt találni problémát teljesen megértem. Egyetemre járok, edzek, dolgozom, párom van, akit nem akarok este egyedül hagyni... Nekem sincs sok alkalmas időpontom eljárkálni, ellenben szívesen chatelgetek naphosszat másokkal a tevékenységeim közben, mert érdekelnek.

2020. márc. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

En nem ilyenekböl itelek.

Bnök/ismerösök akiket en hivtam es eljöttek

-egyik masik a baratomra nyomul szegyenérzet nelkül az orrom elött

-volt aki szorakozohelyen azt talalta ki, hogyan szivasson a többiekkel (ö mindig feltekeny kisebbsegi komplexusos volt mellettem hiaba biztattam meg erösitettem az önbizalmàt)

-volt aki eljött programokra de egyebkent eltünedezett mintha nem birna es kezdtem ugy érezni mintha mindig neken kene dominalni meg kedveskedni neki igy ez a helyzet nagyon irritàlt


Szoval en egyszerüen nem abbol itelkezem hogy ki keres kit, mivel en magam is hajlamos vagyok passziv lenni. Engem is hivogat mas es nem megyek.hanem abbol, hogy hogyan erzem magam vele amikor jelen van.

2020. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Utolso: en veluk odaig nem jutottam, h azt nezzem h erzem magam veluk, mert mindket esetben 1-2 talalkozas volt csak, azok se hosszu ideig.

Mindketto hazassagban el, igy az en ferjemre biztosan nem fognak nyomulni, es kisebbsegi komplexusuk sem lehet, mimdketten jol neznek ki, es anyagilag is feljebb vannak tolem. ( azert nem momdom h en vagyok a csoro, csunya, nyomulos csaj, csak na! Ertitek...)

Mind1, azt hiszem feladtam veluk. Azt megertem h nehez kozos idot szakitani, de azt nem, h sose kerdezzek meg h mizu/ csinalunk e vmit. Mindenkinek arra van ideje, amire szakit.

2020. márc. 1. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én ilyenkor mielőtt lemondanék az illetőről, mindenféle köntörfalazás nélkül megmondom: légy szíves ha nem érdekellek, valami bajod van velem, akkor őszintén mondd meg, ne raboljuk egymás idejét, nem haragszom rád, csak szeretném, ha őszinte lennél velem!
2020. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanezt tettem es a reakciobol meg ugy jott le, hogy en vagyok a hisztis, pedig a valasza pont a gondolatomat erositette meg sajnos. Mind1, feladtam.
2020. márc. 1. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem lehet mit tenni sajnos. Lehet hogy hisztinek tűnik, látom le is lettem pontozva, de szerintem ez pont azt fejezi ki, hogy számunkra fontos az az ember, és nem szívesen mondunk le róla. Nekem bevált ez korábban, az illető elnézést kért, és megmagyarázta, hogy elég sok mindenen megy keresztül, és nem csak velem nem tartja a kapcsolatot, hanem mindenki elől elzárkózott, azóta sokkal türelmesebb és megértőbb vagyok.
2020. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En mindenkit megzoldeltem!! :D
2020. márc. 1. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Már az elsőnél megérzi az ember hogy esetleg nem kívánatos személy (legalább is én megérzem), a második után már le tudom vonni a végkövetkeztetést.
2020. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) jo neked, utolso. En is jo emberismeronek tartom/ tartottam magam, ugy gondoltam latom kinek vagyok szimpatikus. a kerdesbeliek pl maguk kertek el a telefonszamom, h tudjunk kontaktolni, ebbol mertem arra kovetkeztetni, h szimpatizalnak velem. Igazabol mind1, mert azota sem kerestem egyikuket sem, illetve ok sem engem.
2020. máj. 2. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!