Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen bunkó a barátnőm,...

Miért ilyen bunkó a barátnőm, ha nem kíváncsi a témára, miért nem mondja meg egyenesen, hogy nem érdekli?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel hatalmas volt a szerelem, sok-sok éven át. Már évek óta mással van és én is, sőt nekem már megkérték a kezemet, szóval nem vagyok szerelmes az exembe, de emberileg mégiscsak érdekel, hogy mi van vele.

Múltkor írt nekem és elpanaszolta, hogy nem boldog a jelenlegi párkapcsolatában és hasonlók, én ezt elküldtem a barátnőmnek, hogy ő is lássa. Először olyan semmilyen módon válaszolt, aztán nem is regagált a bemásol üzenetekre semmit, csak lelépett, pedig ő írt rám! Miért ilyen, miért nem mondja meg, hogy nem érdekli? Biztosan tudom, hogy nem dolga akadt, csak nem is írt vissza!


2019. máj. 8. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
OH ISTENEM (facepalm)
2019. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De te meg miért küldözgeted neki, ha elsőre is egyértelműen nem érdekli? Ha meg nyíltan megmondta volna, hogy hagyd már ezzel, akkor meg az lenne a baj.
2019. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Te komolyan az exed által közölt bizalmas infókat a barátnődnek küldözgeted és még csodálkozol hogy nem válaszol ???? Gondolom nincs kedve írni neked nehogy az ő üzenetét is továbbküld valaki másnak.
2019. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert jobban esne, ha azt mondaná, hogy nem érdekli? :D
2019. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyira nem kiváncsi a témára, hogy még az is sok foglalkozásnak számítana neki, ha megírná hogy NEM ÉRDEKLI A KÍNOD.

Főleg ha évek óta ez megy...

2019. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én biztos válaszolnék neki!
2019. máj. 8. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Én mondjuk nem örülnék, ha ráírnék valakire és ő fogná magát és küldené is tovább másnak. Ha én a másik embernek is szánom az üzenetet akkor vagy neki is elküldöm vagy felveszem vele a kapcsolatot.


Nem lehet, hogy a barátnőd is így gondolja, hogy kapott egy üzenetet, amit nem neki szántak és ugyanezzel a felfogással nem reagált, hogy nem szereti az üzenet továbbítást meg, hogy lényegében az nem neki szól? Meg, hogy nem nagyon a pletyka híve?

2019. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi itt kimaradt egy rész;


"Ha én a másik embernek is szánom az üzenetet akkor vagy CSOPORTOS CHAT-ET NYITOK ÉS ÍGY neki is elküldöm vagy felveszem vele a kapcsolatot."

2019. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Aha, szóval te az exed üzeneteid továbbítgatod a barátnődnek, aztán meg még ő a bunkó, hogy nem reagál rá.. Remélem ez valami troll kérdés vagy pedig a csajnak megjön az esze és kivág téged a búsba.
2019. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jézusom... Mintha más nem beszélne a barátnőivel a párjáról vagy a volt párjáról!
2019. máj. 8. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!