Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az ciki vagy jo...

Szerintetek az ciki vagy jo ha barát, lakotárs elött nem szégyellős valaki es mer, szokott teljesen meztelenul is lenni?

Figyelt kérdés
Lakotársam elött az alberletbe sokat vagyok meztelenul

2020. márc. 4. 07:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

#vagyok, 40es pasi. Valaki kérdezte pivátban, de már válaszolni nem tudtam neki. Ezért írom ki.


Lepontozhat az átlagos tömegember, de szerintem semmi negatív nincs abban, amit írtam és ahogy érzek.

2020. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne törődj azokkal, akik szerint ez ciki per beteges. Egy dolgot tudj! Zavarja e a lakótársat, vagy nem. Ha igen akkor ha lehet ne csináld, ha nem akkor megteheted. Amúgy meg személytől függ, hogy ki hogy áll manapság a meztelenség hét, engem személy szerint nem zavar.
2020. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, az meztelenséghez akart lenni. Tudod hogy milyen buta tud lenni az autocorrect. :D
2020. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy,hogy milyen nemű vagy,milyen nemű a lakótársad. Mivel bennem nagyfokú exhibicionizmus lakozik ahol tehetem meztelenkedek. Én nagy darab nőies alkatú szinte szőrtelen férfi vagyok,de nem találok benne szégyellni valót.
2020. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig teljesen független dolog a nemiségtől. Ha a társ nem meztelenkedik, akkor ne tedd Te se, mert zavarja. esetleg beszéljétek meg, de ezt fölöslegesnek tartom.
2020. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Yoda m. ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Együtt élni, vagy... egymás mellett élni két különböző dolog.

Együttélés esetén mindig ki kell alakuljon az íratlan szabály, hogy ki mit, hogyan enged meg magának, s egyúttal társának.

Egymás mellett élés esetén (mint pl. koliban) tisztán megbeszélés, megegyezés kérdése. Ha ez rendben van és tisztázódott, akkor mindent lehet.

Szégyellni pedig semmit nem kéne. Hiszen az ember egyáltalán nem tehet arról, hogy kinek miből van kicsit több, nagyobb, kicsit kisebb, kevesebb, bármi...kicsit is takargatni, vagyis szégyellni valója.

Hogy mi is a szégyen? Kétezer-ötszáz éve azt mondta egy bölcs (Konfuciusz):

"Ha az állam dolgai rendben mennek, az embereknek jövedelme van...

Ha az állam dolgai nincsenek rendben, s embereknek nagy jövedelme van, EZ a szégyen."


Az ERŐ legyen Veled!

2020. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy az illető barát, lakótárs hogy viszonyul hozzá. Ha ő sem szégyellős, nem zavarja a meztelenkedés, vagy ő is szeret meztelenül lenni, akkor normális. Ha nem ilyen az illető, akkor ciki.
2020. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem ciki, ha zavarja lakótársad, majd szól
2020. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.

Szerintem az a ciki, ha az emberek egymás előtt takargatják magukat.

2021. jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nyilvan ha megbeszelitek nem ciki. Fiu lakotarsam van o is hetero, tudja h anno a felesegemmel nudiztam es mondta h nyugodtan. O nem szokott de nyilvan nem szegyenloskodok elotte.
febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!