Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS Mit tegyek ha egyszerűen...

SOS Mit tegyek ha egyszerűen nem veszi észre magàt? L

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki elégge rámnyomult az utóbbi időben. Biszex, egy csapatban edzünk ott is már folyamat rajtam lóg. Arrébb megyek jön ütánam nem képes mással beszélni csak velem folyamat mondja hogy üljek mellé álljak mellé stb. Messengeren meg napi szinten reggel este ír. Nem zavarja hogy nem kérdeztem ő elmondja hogy mit csinál éppen. Konkrétan ha egyszerre 20 üzenettel nem bombáz akkor eggyel sem. Nem lenne bajom vele de egyrészt sok másrészt unalmas egy kicsit. Szombaton találkoznánk páran így a baràti társaság de hozzá tette hogy ő csak velem akar talizni. Mit tegyek? Nem akarom megbántani de ő bőven sok már nekem...
2020. márc. 12. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tedd mintha egy pasi csinálná ezt, elküldeni bunkón a halál fszára tiltani stb. Nyilvánosan megalázni. Nem?
2020. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem akarom megbántani...
2020. márc. 12. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha erélyesen nem mondod meg, hogy vegyen vissza magából, kétlem, hogy meg fogja érteni. Állj a sarkadra.
2020. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat folyamat


agyon tudnám verni, aki ezt a szót használja

2020. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akk kezdheted magaddal :D
2020. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!