Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz ha 21 évesen...

Mennyire gáz ha 21 évesen nincsenek barátaim? Egy sem

Figyelt kérdés
Gondolom nem túl egészséges..
2020. márc. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz, én 18 éves vagyok, de nekem sincsenek barátaim.

Óvodában még úgy ahogy elvoltam az emberekkel, bár alig szóltam egész éveim alatt 1-2 szót. Nagyon csendes gyerek voltam.

Általános iskolás éveim kész katasztrófa volt. Szintén nagyon csendes gyerek voltam. Már csak emiatt is kipécéztek maguknak. Továbbá pedig nagyon vékony is voltam ami miatt állandóan kigúnyoltak. Én megvédeni magam nem tudtam, mert gyenge voltam. 7-8. Osztályban volt 2 haverom akikkel nagyon elvoltam, de az volt velük a probléma, hogy bukottak voltak és őket is ugyanúgy bántották, kiközösítették. Ez volt az oka annak, hogy csak velük tudtam haveri kapcsolatot kialakítani, hisz számukra is én voltam az egyetlen aki nem bántotta őket és számomra is megnyuvást okozott, hogy kerülték a bántalmazóim társaságát. Természetesen mindegyikkel megszűnt a kapcsolatom, egyikük azóta sajnálatos módon rákban el is hunyt.

Ezután gimnáziumba kerültem ahol úgy éreztem végre megtaláltam a helyemet. Lett is hamar 2 "barátom" akikkel nagyon jól kijöttem és rávettek az edzőteremre. Meg is erősödtem és meghíztam valamennyire, de érződött rajtam az előző 8 év sérelmei. Mindezt a 2 barátomnak hitt személy is megérezte és onnantól kezdve elkezdtek ők is szivatni illetve lejáratni. Közösségi oldalakon kiposztolgattak rólam videókat, melynek köszönhetően az egész iskola rajtam röhögött. Ők állították minden egyes alkalommal, hogy csak azért csinálják, hogy végre a talpamra álljak és amíg ez nem történik meg addig szivatni is fognak. De számomra ez nem motiváció, ettől nem leszek tökösebb semmivel. Azóta egyszer már az egyiknek lekevertem egy atyai pofont, de rá egy hétre ugyanúgy szivatott. Szóval engem már nem is érdekel, fogaim összeszorítva kibírom ezt a maradék időt és bízom abban, hogy a felnőtt életem során megváltozik minden. Nekem normális barátokra van szükségem, nem ilyen nyomorékokra akik szerint az a barátság ha ott tudnak szopatni ahol akarnak.

2020. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem sincsenek, pedig közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz.
2020. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz,nekem sincsenek.


22/L

2020. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem sem nagyon vannak barátaim..ha van kedved ismerkedhetünk :)

19/L

2020. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs


22L

2020. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek.. :( 23/L
2020. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem sincsenek :( könnyen beszélgetek, barátkozom de ez általában csak közösségben marad (suli, munka stb) azonkívül senkivel...

23/L

2020. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!