Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is rühellitek azokat az...

Ti is rühellitek azokat az embereket akik szerint az életnek csak a munka az értelme?

Figyelt kérdés
És most a gazdaságot siratják az járvány áldozatai helyett és nem bírnak magukkal, nem bírnak otthon ülni 3 hónapot, nem tudják feltalálni magukat, kicsit kikapcsolódni és elfoglalni magukat valamivel és visszakívánkoznak a munkahelyükre, még akkor is ha ezzel mások életét veszélyeztetik.
2020. ápr. 4. 12:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%

Aha akkor kifizeted esetleg mások hitelét,rezsijét,kifezeted a kaját,a kocsi tankolást,kifezeted-e helyettük a kötelezettségeket?


Majd mondanám mennyibe kerül az élet aztán utalhatsz is.

2020. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Bammeg a rezsit félted? Emberek halnak meg?! Ébresztő!
2020. ápr. 4. 12:27
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Az életnek nem csak a munka az értelme, viszont mindenki pénzből él, ha 3 hónapig nincs jövedelmed éhen halsz. Viszont az emberi élet is érték, bármilyen korú is legyen, ezt mindenki csak akkor fogja fel, ha személyesen érinti. Nehéz kérdés ez, nincs rá jó válasz és sajnos egyenlőre jó megoldás sem.
2020. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Mondom akkor utald el a pénzt az életünkre.

Mikor lesz itt?

Bankszámla számot adjak.


Jah meg kapcsold ki Retek Klubbot,TelAviv 2-t,ébresztő.

Tudom amit tol a média az bekajálják sokan.

Utàna járni dolgoknak á dehogy.

Csak mellékesen az influenzába január óta 120e ember halt meg,ébresztő.


A másik meg mindenki maszkot húzz mert fél a koronavírustól,HIV sokkal több embert ölt meg,meg jobban fertőz de gumit senki se akar húzni.

Erről ennyit.

2020. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a válasz egyértelmű. Az ember mondjon le a saját kényelméről (amihez hozzászokott az évek során) annak érdekében, hogy életeket mentsen.


Én például le tudnák mondani a mindennapi húsról és ennék krumplit is vagy kenyeret meg vizet 3-6 de még 12 hónapig is ha ezzel életeket menthetek. Vagy eladnám a kocsit is, vagy kisebb házba költöznék. Nem értem ez miért olyan nehéz.


Most komolyan, a kényelmünket sajnáljuk amikor mások halnak meg?

2020. ápr. 4. 12:33
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

Igen nekem a kényelmem amit megszoktam amit felépítettem senki és semmi kedvéért nem adom fel.

Tudod nem ezért tanultam,hajtottam,meg fejlesztem magam,hogy feladjam a kényelmemet.


Nekem ez fontosabb a szeretteim és az én kényelmes életem.

2020. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

6


De azt felfogod, hogy a kényelmedért amit teszel azt gyilkosságnak nevezik? A kanapédért embereket ölsz meg? Ez sem zavar?

2020. ápr. 4. 12:38
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

Lehet de akkor sem érdekel,majd ha egy beton kemény műszaki szakot letolsz mellette dolgozol,hogy nincs életed akkor majd rájössz.


Nem azèrt tanultam,mondtam le annó sok mindenről,hogy pár száz idegen miatt szívjak.


Oldják meg maguknak nem érdekel száz idegen,csak a szeretteim és a családom.

2020. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

9


A gyilkosság mindenképpen gyilkosság, nem csak akkor ha a szeretteiddel szemben teszek.


Emberi életed kioltani a legsúlyosabb bűn. Pláne nyomos ok nélkül, kicsinyességből.

2020. ápr. 4. 12:40
 10/39 anonim ***** válasza:
83%

Senkit nem ölök meg mindenki saját magáért felelős.


Kevin Trudeau - Take one hundred percentage responsibility of your life.


Ezt mindenkinek be kellene vésnie,mindenki saját magáért felelős meg az életéért is.


Használok kézfertőtlenítő állandóan,2m távban vagyok mindenkitől,kezet se fogok senkivel,buli most nuku.

Ezeket nyilván megteszem.

2020. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!