Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is rühellitek azokat az...

Ti is rühellitek azokat az embereket akik szerint az életnek csak a munka az értelme?

Figyelt kérdés
És most a gazdaságot siratják az járvány áldozatai helyett és nem bírnak magukkal, nem bírnak otthon ülni 3 hónapot, nem tudják feltalálni magukat, kicsit kikapcsolódni és elfoglalni magukat valamivel és visszakívánkoznak a munkahelyükre, még akkor is ha ezzel mások életét veszélyeztetik.
2020. ápr. 4. 12:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

Majd ha a gyereked fog éhezni, mert nem tudod megvenni neki a kaját, mert oda a munkád, illetve kiraknak a házból mert a bérleti díjat se bírod fizetni, megnézném mennyi időd lenne gondolkodni a média által felfújt halálozási rátán


Bizonyított tény, hogy a koronavirus alatti halálesetek száma ÖSSZESEN sem éri el a tavaly ilyenkor történt halálesetek számát!

A halálozások abszolút NINCSENEK összefüggésben a koronavirussal.


Mutasd EGYETLEN olyan koronás halottat, akinek azon kívül NEM volt(ak) egyéb (akár krónikus ) betegsége(i)

2020. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

És munkahelyen ha megfertőzöd 60 éves kollégát aki belehal az minek minősül. Nem fognak bebörtönözni érte nyilván, de akkor is a te lelkeden szárad.

Vagy ha esetleg megfertőzöd 30 éves kollégád aki megfertőzi anyját apját akik belehalnak? Az is a te lelkeden fog száradni. És miért? Mert te műszakit végeztél, azért kellett nekik meghalniuk.

Ez az önzőség és gonoszság tetőfoka.

2020. ápr. 4. 12:44
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha a boltban lehet emeberi élet értékkel fizetni akkor majd érdekelni fog. De ameddig csak a pénznek nevezett dologgal működik ez addig nyilván az az elsődleges.
2020. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondom, hogy rühellem őket, de nem tudom hova tenni a reakcióikat.


Mikor őszintén megmondom valakinek, hogy nekem az első és legfontosabb egy munkahelyen, hogy soha, semmilyen körülmények között ne vegyen el tőlem a szerződésbe foglalt 40 óránál többet a munka és soha ne legyek rángatva meg utaztatva a munka miatt, szinte hülyének néznek.

Meg akkor is, ha azt mondom, hogy nem akarok karrierista pasit. Egyszerűen érdem az, ha valaki a családját elhanyagolva nyalja a főnök vagy a cége valagát. Számomra ez nem érték. Nem azért tanultam 8 évet, hogy utána egy egész életen át törtessek. Nekem nem kell kitüntetés, amit egy idegroncsra akasztanak. Nekem az kell, hogy 8 óra helyett 4 vagy 6 órában keressek egy élhető bért olyan dologgal, ami viszonylag érdekel és amint 12-t vagy 2-t mutat az óra, kiessen a kezemből a toll és mehessek haza élni az életem. Lehet, hogy ez elvesztegetett tehetség, de más az életcélom. Pihenés, élmények, szabadság, sok-sok dolog kipróbálása szabadidőmben. És nem egy irodában rohadva leélni az életem harmadát, semmit sem látva a világból, alvászavarokkal meg minden szarral.

2020. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
35%

Lehet te nem pénzből élsz de ÉN MEG A LEGTÖBBEN IGEN.


Te ne menj dolgozni,költözz egy sátorba,gondolom a párod is díjjazni fogja amikor kuporgatni kell mert 2ft nincs szabadon.


Majd emberi szeretettel meg egymásra figyeléssel meg tudok venni a boltban mindent akkor majd gondolok másra is.

2020. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

11


És miért kell meghalnia egy 50-es cukorbetegnek aki élhetett volna simán még 20-25 évet? Nekik nincs joguk az élethez?


Nincs gyerekem, gyereket csak akkor csinálnék ha tudnám, hogy nem fog szenvedni. De mivel van esély rá, ezért nem is csinálok. Ha viszont te csináltál, az még nem jogosít fel téged arra, hogy másokat halálra ítélj.


Az ember 3 hónapig is megél étel nélkül. Ez az időszak ideiglenes, pár hónapot kell kibírni a házban, de sokan beledöglenek az unalomba és inkább másokat kinyírnának minthogy a négy fal között üljenek pár hónapot.

2020. ápr. 4. 12:49
 17/39 anonim ***** válasza:
34%
Engem is az agyérgörcs kerülget. Persze, dolgozni kell, és aki abban a szakmában dolgozik amit szeret, annak hiányozhat is. A gazdaság egy része is nélkülözhetetlen. De amit egyesek leművelnek, az már nagyon sok.
2020. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
77%

Te egy troll vagy kérdező,akkor élj így,zárkózz be,ne dolgozz.

Majd aztán mész,hogy a kormány segítsen hát persze ilyenkor ez szokott lenni.

Te élhetsz így lelked rajta.

2020. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

13


Ha csak a pénzt találtad meg az életben mint érték, akkor már rég nincs értelme az életednek! Sajnálom.

2020. ápr. 4. 12:52
 20/39 anonim ***** válasza:
83%

Amit rajta megvehetek az élmények meg a dolgok amik jó érzést okoznak igenis ez ad egy boldogságot hogy nem vajaskenyeret kell egyek,meg parizert hanem minőségi kaja,ruha,pár,kocsi ezek engem feltöltenek.

Most sokan emiatt a hiszti végett kb a stressz eszi meg mindet,nekem hálistennek könnyebb,szerinted mit élnek át sokan most?

A stressz felzabálja őket,hogy miből lesz egyáltalán kaja.


Köszi inkább gonosz,önző leszek.

2020. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!