Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertáltak ezekben az...

Az extrovertáltak ezekben az időkben nagyon szenvednek míg az introvertáltak vígan elviselik a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Az extrovertáltak hajlamosabbak megszegni a kijárási tilalmat?
2020. ápr. 4. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Introvertáltként is kezdem már unni, hogy nem tudunk időnként összeülni a haverokkal. Az irodai hülyülések is kezdenek hiányozni, mióta home office van.
2020. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Introvertált vagyok és a hócipőm kezd tele lenni azzal, hogy felborult az életrendem. Mert az egy dolog, hogy tehetek "egészségügyi sétát", de nem oda és nem akkor, amikor szeretnék.
2020. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Olyan jót buliztunk tegnap a párommal just dance közben a nappaliban, hogy csak na. Ma este a barátainkkal fogunk iszogatni és beszélgetni zoomon.


Szerintem mindenki megoldja a maga módján ezt a helyzetet. Legfeljebb a szorongó kis görcsök lesik bosszúszomjasan, hogy milyen rossz lehet most az extrovertáltaknak, akik szívesen lennének, de a gátlásosságuk és az agybajuk miatt sosem éltek igazi társasági életet. Egy introvertáltat nem motivál az, hogy szar legyen az extrovertáltaknak. Csak azok reménykednek ebben, akik irigyek rájuk a hétköznapokban, mert nem elég jó társaság.

2020. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
60 %-bab introként (ambivertált, kevert típus vagyok inkább), én nagyon nehezen viselem ezt az időszakot, de nem a kijárási korlátozás miatt, azt még tűrhetően is viselem. Inkább a kétségek, a félelmek amik gyötörnek a kialakult helyzet miatt. Amúgy is egy depresszív, magamba fordulós ember vagyok, és most a szorongásaim, a szomorúságérzés a sokszorosára nőtt.
2020. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
*60%-ban.
2020. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem introvertáltként csak a párom hiányzik, egyébként viszonylag jól elvagyok.
2020. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én jobban érzem magam, hogy nem kell találkoznom azokkal, akikkel nem akarok.
2020. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Introvertált vagyok, és nekem tök jó ez így. Épp tegnap poénkodtunk arról a szintén introvertált ismerősömmel, hogy régen mindenki azt mondogatta, hogy az introvertáltak meg az antiszociálisak életképtelenek és nem természetes az életvitelük, mert az ember társas lény meg mit tudom én, most viszont lehet, hogy mi vagyunk az evolúció következő lépcsőfoka, mert az extrovertáltak mind kihalnak, ha nem bírnak meglenni egymás nélkül (nem csak a vírusra gondolok, olvastam már cikkeket arról, hogy kamaszok öngyilkosok lettek, mert nem lóghattak együtt a barátaikkal), mi meg mind nyugton bírunk maradni és túléljük :D
2020. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Fura, mert intro vagyok, de kezdek kész lenni ettől az egésztől én is.
2020. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Extrovertált vagyok, kertesházban élek a szüleimmel és a tesómmal. Több kertünk is van, van hova kimennem, meg szoktam sétáltatni a kutyánkat, mostanában sokkal nagyobb távot megyünk, mint eddig. Nem mondom, hogy nem hiányoznak a bulik, de olyan 2-3 hetente egyszer szívesen kiülnék valahova a barátaimmal. Mostanában gép előtt beszélgetünk és iszogatunk, nem olyan, mintha személyes lenne, de nem tudunk mit tenni. Ha ennek vége csapatunk egy hatalmas bulit. Van olyan barátom akinek ez a karantén a "sima" élete, őt nem zavarja.

Nyílván aki egy panelban él extroként, az már idegben lehet, de én eddig egész jól bírom, egyedül a barátaim hiányoznak.

2020. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!