Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan áljál ki magamért?

Hogyan áljál ki magamért?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a legjobb barátnőm nővére állandóan piszkál

Féltékeny rám

Egyrészt azért mert a pasijának bejövök

Másrészt mert én vékonyabb vagyok és több fiúnak bejövök

Olyan fiukkal csesztet akik nekem nem jönnek be

Lotyónak állít be

Mindenbe beleköt nekem meg nincs valami sok önbizalmam ezért nem igazan tudok kiálni magamért

Nem tudom mit tegyek

Vissza szólnék neki de nincs önbizalmam és ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magam

Kérlek segítsetek hogy hogy védjem meg magam


2020. ápr. 9. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell visszaszolni eleg ha csak szepen elmondod neki vagy lehet ha nem foglalkozol vele akkor megunja egy ido utan
2020. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy szolj a baratnodnek h allitsa le mert zavar es ha tenyleg legkobb baratnod akk o is tudni fogja h nem vagy lotyo stb es szol a testverenek

Ha a nover pedig jo testver akk nem akar rosszat a huga baratainak mert aza huganak is rossz

2020. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az fogja a legjobban bosszantani ha nem foglalkozol vele :) csak mosolyogj, egy ilyen rosszindulatú embert csak idegesíteni fog hogy ha vidám vagy :D
2020. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne veled szórakozzon, hanem a pasiját tegye rendbe, hogy ne "érdeklődjön" irántad, mert neki ott van a nő. Az, hogy milyen a testalkatod, az a te dolgod, sokmindentől függ, de pl.: adottságtól is, amin nem tudsz változtatni, ezt el kell fogadnia.

Mond meg neki, hogy szedje össze magát, és foglalkozzon a saját életével, mert te sem szólsz bele a másik életébe. Ha valamilyen beszólása van, akkor mondj neki olyat pl., hogy: "Köszönöm a bókot"; "Tényleg?"; "Ezt ugye magadra értetted?".

2020. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!