Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiú haveromnál aludtam, de...

A fiú haveromnál aludtam, de rám mozdult. Most akkor vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés
25 éve ismerjük egymást, sokat buliztunk már együtt meg a magánéleti dolgainkat is gyakran megbeszéltük, szinte mindent tudtunk a másikról. Mindegyik barátnőjével jóba voltam, 2 éve született kisfia, vele is jól kijövök. Külön mentek a barátnőjével és most egyedül neveli a kisfiát. Szülinapom volt, elmentünk iszogatni a baráti társasággal, aztán hazafelé még beugrottunk hozzájuk kajálni. Eléggé elálmosodtam, meg nem is voltam már józan, úgyhogy befeküdtem ruhástól az ágyba, hogy én most alszok. Franciaágy volt. Ő is befeküdt az ágyba, és felállt neki... Próbálkozott simogatni, de mondtam neki, hogy nem érdekel, verje ki, én most aludni fogok. Másnap bocsánatot kért, amiért piszkált, de azért ezek után nem tudom hogy folytatódjon-e a barátságunk. Én nem akarok tőle semmit, nem úgy tekintek rá, mint egy férfira. 29/N
2019. máj. 13. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ő józan volt?

Mert ha igen,kerüld.

2019. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt józan, ő is elég sokat ivott.
2019. máj. 13. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Talán egy picit túlreagálod, nem? Végülis is, már 25 éve "haverok" vagytok, és egy ilyen husszú kapcsolatot felrugni, csak azért mert a srác egy gyenge pillanatában rádmozdúlt, nekem túlzásnak tünik. Lehet hogy csak én vagyok ilyen, de én a te helyedben nem szívnám annyira mellre a dolgot.
2019. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Amikor elolvastam a kérdést, az első gondolatom az volt, hogy remélem, nem kezd el neked mindenki random tanácsokat adni meg észt osztani. Bakker, 4 éves korod óta ismered! Szerintem te sokkal inkább kompetens vagy az ügyben, mint mi. Szóval az én tanácsom az, hogy tisztázd magadban a dolgot aztán üljetek le és tisztázzátok a barátoddal is. Ránk meg ne hallgass, mert fogalmunk sincs a szituációról :)
2019. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Rakj össze egy metoo posztot, döntsd romba karrierjét, ha van neki, aztán gg ez
2019. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp eléggé megbánta már. Valószínűleg annyira szégyenli magát hogy egy ideig nem is fog keresni. Ne mondj búcsút egy 25 éves barátságnak emiatt. Biztos nagyon magányos, mióta vége lett egy hosszabb kapcsolatának.
2019. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Azt tanácsolom hogy akarj tőle valamit és tekints rá, mint férfira. Évtizedek óta ismeritek egymást, mindketten szabadok vagytok (értsd: nem vagytok házasok). Ott aludtál nála. Bunkó pasi lenne, ha nem mozdult volna rád!

Ő biztosan nem akar véget vetni a barátságnak. A többi tőled függ...

F.

2019. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy magányos egyedül maradt srác aki egyedül neveli a kisfiát, részegen...Tudom hogy nagoyn metoo kampány van de ez azért egy megbeszélhető dolog. Mármint próbálkozott, de úgy nézem erőszakos nem volt, szóval pusztán egy merevedésről ami azért nem a legirányíthatóbb dolog a világon még nem hiszme hogy annyira be kéne parázni felnőtt nőként. Beszéljétekk meg, illetve bocsánatot is kért, szerintem ez korrekt. Megesik. Velem előfordult hasonló, ugyanez, pia, mozdulás, bocsánatkérés...meg nem történtnek tekintettem. A férfiaknál az hogy részegen feláll valakire még nem jelent valami egetrengető dolgot.
2019. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt tanácsolom hogy akarj tőle valamit és tekints rá, mint férfira"


Haha, LOL! Mer ez aztán így megy! A szerelem nem valami akart dolog, az vagy megtörténik vagy nem.

Nem is értem, hol élnek egyesek...

2019. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!