Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mi a fenéért nem tudok...

Mégis mi a fenéért nem tudok rá haragudni? Egyszerűen nem megy.19/f

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó haverom (aki még a legyet is megd*ugná) ráhajtott a barátnőmre amikor fasírtban voltunk.

Szex nem volt köztük, csak csók meg kézimunka. A haverom valamiért nem bírta magában tartani, és elmondta nekem.


2 hete próbálok haragudni rá, nem beszélni vele, de egyszerűen nem megy. Ő az akivel egész eddigi életemben a legnagyobb marhaságokat csináltuk, csakis együtt tudunk nagyon jókat szórakozni (nem homo értelemben :D ).


Ezerszer bocsánatot kért már, azt mondta levágja a pö cs ét ha nem bocsájtok meg neki.

Nekem meg amúgy nagyon hiányzik az a sok ökörködés, marha unalmasak így ezek a hetek.


Megfogadtam hogy nem veszem neki fel a telefont, azt eddig nem is vettem. De folyton irogat, persze nem írok neki vissza de elolvasom és még azon is röhögök mert olyanokat ír...



2020. ápr. 19. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Wow its not that deep :D:D ő csak nem akar haragudni a barátjára mert tudja hogy jobb fej volt mint a csaja chill ember 😂😂
2020. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyszer megtette máskor is megfogja.

Azért nem tudsz rá haragudni mert fontos neked és nem akarod elveszíteni. Ha te is olyan fontos lennél neki nem menne rá a nődre.

Ha megbocsájtanál tartsd nagyon távol a következő barátnődet tőle.

2020. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem baráthoz illő volt ráhajtani a csajodra, de még egy esélyt azért megérdemel. Főleg ha azóta megbánta, és még el is mondta neked.

Ha a volt csajod képes volt még félredugni, akkor azt mondom oké.

Írd neki, h fel kellett dolgoznod az esetet.

2020. ápr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!