Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire véljem azt mikor egy...

Mire véljem azt mikor egy haver nem ír egyszerűen vissza? Kezd idegesíteni

Figyelt kérdés

Nem Akkkkora haver,fél évig jártunk 1 osztályba,de ő nagyon egyedül volt,senkivel nem dumált és velem kezdett el először és élőben tényleg jól kijövünk,ugyanúgy zenében is egyezik az ízlés,szóval ja. Csak hajlamos erre az ignorálásra.

Pl valamelyik nap is kérdeztem valamit és 3 nap után válaszolt. Amúgy azt,hogy jönne-e koncertre,mert lett fölös jegy és övé lehetne ingyen.. Aztán nagy nehezen kibökte,hogy szívesen jönne.

Aztán egy ideig velem meg egy másik barátommal lógott,jól elvoltunk,meg meg is lepődtem hogy ők ketten is hogy kijönnek,mintha ismernék egymást, aztán elment az ő haverjaihoz,mert volt vagy 4-5. Értem én hogy őket régebb óta ismeri..de csak nekem köszönheti,hogy egyáltalán ott lehetett. És mikor így eltűnt,próbáltam írásban elmagyarázni,hogy azzal a jeggyel hogy is kéne bemenjen,hogy nem kell 1 órát várni a kígyók kígyóznak sorban,hanem ott is kiválthatja ahol alig van valaki és oldalt menjen be ne elöl. (igen először volt a BP parkban). Aztán nagy nehezen megcsinálta,de ezekre se válaszolt,hogy kösz vagy valami..

Aztán ma megkérdeztem,hogy na milyen volt,erre se válaszolt.


2019. jún. 27. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan haverom volt, aki ha én nem írtam neki, akkor ő sem írt, de sokszor még akkor sem, vagy csak egy sima "xd"-t... Aztán egyszer vagy 1 hétig nem írtam neki direkt, mert kíváncsi voltam, hogy rám ír-e, hát nem. Le tiltottam és azóta nem is írtam neki meg semmi. Ja és megvan máshol is ismerősnek, ahol nem tiltottam direkt le, de ott sem írt. Kb. 1 hónapig vártam, aztán mostmár le van tojva. Ilyennel felesleges barátkoznom.


Már a suliban is került egyébként a vége fele. Pedig állítása szerint velem jött ki a legjobban, mert nekem bármit elmondhat, hasonló az ízlésünk is meg, stb. Szóval nem értem mi történhetett.


Ja és ő is ez a magányosabb fajta gyerek volt.

2019. jún. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk felhívnám és nem a sültgalambot várnám. Talán akkor válaszol, de tudom ma ez a tizenévesek körében nem divat...
2019. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 22 ;)
2019. jún. 27. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen haver nem haver... de nem is barát.

Mindig is ilyen volt, ha írásban beszélgetettek? Ennyire lekakilom?

Mert van nekem is olyan ismerős aki nehezen válaszol , de tudom hogy elfoglalt ezért nem is veszem fel ha egy hét után válaszol.

Esetleg írd meg neki, hogy téged zavar hogy ennyire semmibe vesz , vagy hagyd a fenébe.

2019. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írásban eddig annyit beszéltünk hogy hogy sikerült a szóbeli,meg ez a koncert. Megdumáltuk mikor hol találkozunk stb stb,a részletek ugye. A fél év iskola után fél évig nem is beszéltünk semmit sem,tél óta most először írtam neki,hogy kell-e neki a jegy. Mikor a koncertről írkáltunk tök gyorsan visszairogatott meg minden,aztán most megint nem.

És egyáltalán nem elfoglalt,egész nap csak játszik.

Már néha olyan érzésem van,hogy kihasználja a jóindulatomat..Én csak odaadok ingyen neki egy fölössé vált jegyet hogy bulizhasson,segítek tájékozódni ahogy csak tudok,hogy ne álljon 1 órát a napon..De hát semmiféle köszönetfélét nem kapok vissza...

2019. jún. 27. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor bizony ettől a személytől megkell válni. Egyértelműen kihasznál, nem vagy számára barátja.

Én sose tudnék igy kihasználni egy embert. Egy köszönet meg minimum lenne.

2019. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!