Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel középiskolában legjobb barátnők voltunk. Voltak még barátnőink és ebből lett a baj. Mindketten olyanokkal kezdtünk el jobban barátkozni, akit a másik nem igazán kedvelt MÁR. Így sajnos külön váltak útjaink. Nem is tudom hogyan, de már nem akart velem barátkozni, se beszélni. Viszont rá pár évre boldog karácsonyt kívánt. Akkor visszaírtam, de nem folytattuk a beszélgetést. Mai napig van, hogy eszembe jut és nagyon hiányzik, mert tényleg nagyon jó barátnők voltunk. Az a baj félek ráírni, mert szerintem nem nagyon akar már velem beszélni. Azóta szerintem már mind a ketten nem beszélünk azokkal a személyekkel, akik miatt már nem voltunk barátnők. Nagyon ciki lenne, ha ráírnék, és jól kiröhögne... De mégis mi van ha én is hiányzom neki? A sok emlék és közös ismerősök... Én meg tudnék bocsájtani és újrakezdeni, vagyis folytatni, mint mikor jóban voltunk. Bár az évek alatt sokat változtunk és nem tudom mit gondol, ezért is gondolkozom azon, hogy érdemes lenne ráírnom? Mi van ha megint előjönnek ugyanazok a problémák, ugyanazok a más barátok, akik miatt vége lett a barátságunknak? Nagyon nem volt szép az elválás ezért is fáj ennyire.

2020. ápr. 19. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ráírhatsz. Ha esetleg nem is lesz megint bárátság, legalább tudni fogod. Ha meg jól sikerül akkor visszakapod a barátnődet. Lényeg a lényeg, csak egy életed van, nincs mitől félni, nincs veszteni valód.:)
2020. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz igazából semmit. Szerintem írj rá.
2020. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam anno! Írj rá, mit veszítesz vele? Maximum azzal tudnál veszíteni bármit is ha nem próbálod meg. Szurkolok! 😊
2020. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! :) Ráírtam és szerencsére jól fogadta, úgyhogy újra beszélünk úgy örülök neki :)
2020. ápr. 22. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!