Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel nagyon jóba vagyok. Mindent meg tudunk beszélni, minden tudunk a másikról, de tényleg mindent. Viszont ritkán beszélünk. Akár hetekig nem beszélgetünk csak ha összefutunk 5 percre.


Miért? Ez így természetes ?


2019. febr. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik, hívd fel, írjál neki, hívd el találkozni.
2019. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam, csak neki van barátja és nem akarok félreérthető lenni. Ő miert nem keres sosem ? Jóban rosszban “együtt” voltunk, régebben többet beszéltünk.
2019. febr. 19. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Most kevesebb ideje van, mert a barátjával is akar lenni. Nem a találkozások gyakoriságán múlik egy barátság.
2019. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell félnem hogy megunt ?
2019. febr. 19. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok és rengeteg ilyen barátom van; egyetemről, régi munkahelyről, gimi+ált. suliból megmaradtak, ők élik az életüket, én az enyémet, van, hogy hónapokig nem írunk egymásnak, de mint a testvérek, olyanok vagyunk találkozásnál.


Amikor gimis voltam, nekem is meg volt a rosszallás, hogy milyen barátság az, ahol a másik fél nem akarja tartani napi szinten a kapcsolatot; édesanyám (most lesz 67) akkor elmesélte, neki vannak barátnői a régi időkből, nem beszél velük, de amikor talàlkoznak, úgy beszélgetnek, mintha tegnap váltak volna el.


Akkor nagyot néztem, most megértem.


Illetve az olyan barátságoknál is természetes ez tiniként, ahol nagy a távolság vagy mindkét fél nagyon elfoglalt.


Szóval igen, kérdező, ez természetes és nem ellenszenv miatt, hanem, mert az élet zajlik. :)

2019. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!