Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kb 3 hónapja idegest a legjobb...

Kb 3 hónapja idegest a legjobb barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Általános suli eleje óta vagyunk legjobb barátok, és nagyon erős a barátságunk. Sokat veszekedtünk, de mindig kibékültünk, ami által még jobban összekovácsolódtunk. Nem tudunk egymás nélkül élni, középsuli alatt is végig tartottuk a kapcsolatot, minden hétvégén találkoztunk, buliztunk együtt, stb. Viszont körülbelül 3 hónapja kezdtem el észrevenni azt, hogy idegesít ha ír, örülnék neki ha 3-4 napig nem beszélnénk. Általában ez van, de néha meg nagyon jól elvagyok vele, de másnap ugyanúgy idegesít.

Az életem nem tudnám elképzelni nélküle, és nem akarom elveszíteni se, és már annyi éve a legjobb barátom, hogy nem is léphetne más a helyébe, de attól még sajnos fennáll ez a helyzet, és ez számomra teljesen ismeretlen érzés.

Mit lehetne tenni, valaki volt már hasonló helyzetben?


2020. ápr. 20. 14:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mindketten 19 éves lányok vagyunk.
2020. ápr. 20. 14:53
 2/2 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj, nekem is a legjobb barátimmal is van úgy, hogy nincs kedvem beszélni, de olyankor senki mással sincs, mert csak egy kicsit egyedül akarok lenni.

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha nem akarsz állandóan vele lenni, ettől még nem kell véget vetni a barátságnak, mondjuk azt nem írtad le, hogy mi idegesít


Nagyon szép, hogy ilyen sok ideje ilyen jó barátok vagytok, szerintem ha ennyi ideig jól kijöttetek, akkor ez után is menni fog : )


16/L

2020. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!