Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátomat még sokáig...

Legjobb barátomat még sokáig nem láthatom, mit kezdhetek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Sajnos előzetesben van 3 hónapja (nem bántott senkit ezért nem lényeg hogy miért) és azóta nem láttam, nem is beszéltem vele egy szót sem, valószínűleg még jódarabig nem is fogok mert a járványhelyzet miatt semmi nem halad, meg előreláthatólag kapni fog egy pár évet is, igaz majd akkor látogatni is lehet, de most egyáltalán nem tudom mi van vele. Vannak haverjaim még de így is nagyon egyedül érzem magam még úgy is hogy most a barátnőm is velem van, úgy érzem hogy a barátommal értem meg magam legjobban, egy gondolatból megértjük egymást, nem fogyunk ki témából, mindig jól szórakozunk ha beszélünk, pótolni meg nem lehet csakúgy valakit, sajnos nem ilyen egyszerű.

2020. ápr. 20. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek :/ Hát vársz. Ennyi, vagy addig amíg ennek vége nem lesz, vagy amíg ki nem jöhet. Messenger, ilyenek nem játszik? Személyesen max. a járvány után.
2020. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a haverok csak felszínes dolgok. Telefonját valószínűleg elvették.
2020. ápr. 21. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit mondani, csak átérzem a helyzetet. Én biztos nagyon félteném, hogy mi történik vele odabent.
2020. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 én is tartok tőle hogy pl már sosem lesz utána ugyanaz aki volt, vagy ki tudja milyen irányba változik.. már az eddigi 3 hónap is sok, nem még az ami ezek után lesz..
2020. ápr. 27. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!