Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tette ezt velem a barátnőm?

Miért tette ezt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a barátnőm kitűnő lett és valami díjat is kapott ès tudta, hogy nekem is fontosak ezek a dolgok erre kirakta az egészet facebook-ra, ahol tudta hogy majd èn is látni fogom. Erre én belájkoltam a posztot és erre meg leszedte.


Amúgy még azt kell tudni, hogy néha olyanokat csinál, hogy mondok valamit amit elértem erre ő meg mond valami nagyobbnak hatót pl. Futottam két kört, erre ő meg mondja, hogy ő meg hármat. Ez csak egy példa.


Nem vagyok féltékeny rá mivel hogy ismerem is őt elég jól meg a teljesítményei mögé is látok egész jól.


Mi a véleményetek erről? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2020. ápr. 22. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok hogy nem valami jó barát alapanyag.
2020. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem irigy rád, és azért kezd bele ilyen felesleges versengésbe.
2020. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak te vagy fent a Facebookon. Miért ne tehetné ki, hogy láthassák a barátai, rokonai?


A lájkodról viszont eszébe juthatott, hogy "Hoppá, lehet ezt nem kéne Anna orra alá dörgölni" és ezért szedte le.


Az "én három kört futottam" az egy természetes reakció, még ha nem a "legnemesebb" is - te is eldicsekedtél azzal a két körrel, nem?

2020. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

"... tudta, hogy nekem is fontosak ezek a dolgok erre kirakta az egészet facebook-ra, ahol tudta hogy majd èn is látni fogom."

De igen, féltékeny vagy rá.

2020. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedtem el neki semmivel, nem szokásom, van, hogy már egy egyszerű kijelentésre odaszúr nekem valamit.

Nem akarom megismételni önmagam. Azért írtam oda, hogy tudta, hogy fontos nekem, hogy van vmi alapján feltételeznem. Azért nem feltétlenül lesz féltékeny valaki? Főleg ha tudnád a teljes sztorit...

2020. ápr. 22. 18:41
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Manapság már természetes hogy valaki eldicsekszik az eredményivel az ismerőseinek facebookon. Nehogy már azért ne tehesse meg mert jujjci te neked rosszul esik mert te meg nem kaptál díjat. :D Bexarás, itt egyedül te vagy ellenszenves.
2020. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy ki mivel dicsekszik facebook-on, itt az ártó szándék a lényeg. (Dicsekedni az szokott, akinek nincs mire, csak a facebook ismerősei esetleg nem látnak a teljesítménye mögé, úgy, ahogy itt is.)
2020. ápr. 22. 18:47
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ártó szándék? A saját díját tette ki, nem?
2020. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, de ha elolvastad volna rendesen a kérdést, azt feltételezem, hogy nekem a címezte az egészet. Egy szóval se mondtam neki, hogy szedje le, belájkoltam, erre egyből leszedte. Gondolom nem számított rá...
2020. ápr. 22. 18:51
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

"azt feltételezem, hogy nekem a címezte az egészet."

Vagy csak örült a díjának. Komolyan, hogy lehetsz ilyen hisztis? És kit érdekel mi van mögötte, puskázott, lefeküdt a tanárotokkal, igazából senkit nem érdekel. Ha a barátod lenne örülnél neki. Ha ennyire idegesít, akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot. És egyáltalán honnan veszed hogy miattad szedte le? Ne legyél már ennyire egocentrikus.

2020. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!