Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ezt mondta, akkor ő is...

Ha ezt mondta, akkor ő is bánhatja, hogy megszűnt köztünk a kapcsolat?

Figyelt kérdés

9 évig nagyon szoros baráti kapcsolatban voltam egy sráccal, aki mindig velem volt szó szoros értelmében: jóban-rosszban, suliban. Középsuliba más osztályba kerültünk, új baráti körünk lett, de a koli miatt ugyanúgy meglátogatott. Néha kicsit elhanyagolva éreztem magam, de mikor látta mindig olyan szöveget hozott fel,amihez én is hozzá tudok szólni. Egyszer egy olyan dologgal példálózott mások előtt, ami nem esett nekem jól (kosárcsapatból lábsérülés miatt estem ki), és valahogy ezt elmondta másoknak,pedig nekem nagyon érzékeny a téma. DE nekem persze nem mondta el, hogy mások tőle tudják, hanem egy közös lány barátunk mesélte el nekem. És akkor már a többi barátunk is elismerte, hogy valóban azzal jött fel a srác. Én akkor nagyon mérges lettem. Összevesztünk, a srác azt hiszi utálom, pedig nem, és most flegma velem, még szívből jövő bocsánatot sem kért. :(Azzal a lánnyal, aki elárulta ezt nekem, nagyon összevesztek. Azt mondta, hogy a lány hibája minden. A lány elment a sulinkból, és a srác ezt mondta neki: Jobb, hogy elmész, csak a baj volt eddig is veled, és Nóri (én) is miattad nem szól hozzám.



18/L


2020. ápr. 22. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

De ez miért volt titok????

Ilyenen nagy hülyeség összeveszni.

De akárhogy is van, nem szép a lányra kenni. Ez a kettőtök sara.

2020. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt én értem.

A kérdésemre nem kaptam választ.

2020. ápr. 22. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet tudni, amit mondott. Az csak azt jelenti, hogy hárítja a felelősséget.

De miért nem beszélitek meg?

2020. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!