Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
már 2-3 hónapja kb 4-5 órába telik amíg válaszol az üzenetemre, de mindig elérhető. ha én rögtön válaszolok neki, ő akkor sem ír vissza... amikor mondtam neki, azt mondta hogy nem érti hogy miért haragszok meg ennyiből, ő nem ignorál egyáltalán... ezután nm is beszéltünk 2 hétig, de aztán bocsánatot kértem én tőle, mert annyira hiányzott...
2020. ápr. 21. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Enis mindig ezt csinálom. Igy szoktuk meg egymást. Ennyit el lehet viselni
2020. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy közben mást csinál, pl. főz, vagy kertészkedik, vagy éppen beszélget valakivel. Mi a lószőrért kell ilyeneken kiakadni?
2020. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy rád unt mert sokat irkálsz neki. Nekem is van néha ilyen, hogy hiába a legjobb barátaim irkálnak sokat, egyszerűen tőlük is besokallok néha és olyankor muszáj ignorálnom őket. Ettől még ugyanúgy a barátaim maradnak, csak egyszerűen nem lehet valakivel minden percben beszélgetni.
2020. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy elérhetőnek mutatja a messenger még egyáltalán nem biztos, hogy ott ül előtte és várja az üzeneteid. Valószínűleg mást csinál éppen. Egy barátságot nem az határozza meg, hogy milyen gyakran beszélgettek, valószínűleg túl sok vagy. Nekem is sok lenne, ha valaki az várná el, hogy azonnal válaszoljak és állandóan elérhető legyek, borzasztóan idegesítő.
2020. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de szóltam másnak hogy írjon neki és rögtön válaszolt annak....
2020. ápr. 21. 19:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok, az én legjobbnak vélt barátom is gyakran csak akár 7-8 óra múlva ír vissza, vagy 1 nap után, de akkor már fixen, viszont hajnalokig online. Sajnos sok mindent nem tudsz tenni, megpróbálhatod vele megbeszélni, hogy miért csinálja ezt. Lehet, tényleg csak valami elfoglaltsága van.
2020. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
karantén van... sztem 10 másodperce kellene legyen ha már "legjobb barátnők" vagyunk. vagy ha nincs kedve beszélni, akkor mondja meg..
2020. ápr. 21. 19:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megtudlak érteni, hogy ez téged nagyon idegesít, hisz engem is zavar ez a helyzet. De mást tényleg nem tudok mondani sajnos, minthogy próbáld meg azért vele ezt megbeszélni higgadtan, normális körülmények között. Esetleg próbálj meg nyitni új emberek felé is, hátha más emberek társasága segít átvészelni ezt a helyzetet, míg meg nem tudjátok beszélni. Én is épp ezzel próbálkozom.
2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha az illető alapból nem olyan, aki minden további nélkül elmondja a baját, akkor nem is fogja a szemedbe mondani, hogy nem akar beszélni.

Ennek az az oka, hogy nem akar megbántani.

Ne írj neki 1-2 hétig innentől kezdve, és úgyis egy idő után írni fog. De akkor se ugorj a dologra és támadd le 2 oldalas szövegekkel, hanem próbáld minimálisra csökkenteni a beszélgetés terjedelmét.

2020. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #9-essel is. Az is sokat elmond róla, hogyha 1-2 hétig nem keresed, és Ő keres-e. Ha nem, akkor lehet, nem is tekint rád barátjaként.
2020. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!