Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy megszak...

Volt már veletek, hogy megszakítottatok egy, akár többéves barátságot? Mi volt az utolsó csepp a pohárban? Bánjátok ezt a döntést? Milyen tulajdonsága készített ki titeket vagy idegesített legjobban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 23:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#29


Én legalább az alapján formálok rólad véleményt,amit tőled láttam. Te pedig még mindig csak teljesen megalapozatlanul,a saját környezetedből kiindulva ítélkezel. Őszintén,ki nem sz*rja keresztbe,hogy te hány ilyen embert ismertél? A lényeg azon van,hogy akit letámadtál,azt nem. Semmiféle tudálékosság nincs ebben.

2020. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Egy számomra nagyon értékes személlyel volt egyhuzamba közel 6 éves barátságunk, nagyon jó barátként tekintettem (tekintek?) rá. Négy évig osztálytársak (padtársak) voltunk, aztán engem másféle sodort az élet, de a barátságunk továbbra is kitartott, bizalomra, kölcsönösségre, humorra és az élet kérdéseit illetően hasonló értékrendre épült. Aztán a vége felé jöttek kisebb feszkók, szurkálódások, beszólogatások egymás felé amiket hónapokig teljesen jól kezelni tudtunk, de volt egy pillanat amikor mindketten úgy éreztük, hogy most valami nem okés. Kimondva-kimondatlan, bizonytalan időre megszakítottuk a kapcsolatot. Ennek már több, mint egy éve. Azóta nem is kerestük egymást. Nem tudom pontosan miért, talán a büszkeség miatt nem kezdeményez egyikőnk se, vagy a sebek előjönnének újból? Fogalmam sincs.
2020. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen gyerekkori barátom.

Sajnálom hogy megszakadt a barátság ,de vannak dolgok amiken nem lehet változtatni.


Elėg nehėz sorsú zűrös csóró gyerekek voltunk ,de ėn szerencsėre ki tudtam törni ebből. Igaz sok dolgom volt munka terėn ,de mindíg szakitottam időt haverom hülyesėgeire egy jó házi kávė mellett.


Aztán talált ez a haverom új cimborákat is akikkel csak züllött egėsz nap.


Utánna hozzánk már csak ėrintő pontkėnt jött ,hogy letarháljon cigivel kávėval sörrel vagy valamivel ami van aztán ment is pár perc múlva tovább dolgára.


Akkor kezdett elegem lenni belőlle.


Munkanėlküli volt a haver de ha láttam valahol jó álláslehetősėget egyből leadtam neki az infót ,de csak a kifogás volt mindíg.


Nėha segített ezt azt a házkörül, kissebb bontás ėpítės stb ,amit ki is fizettem neki vastagon ,hogy legyen valami pėnze.

"Ebből az lett hogy csak tovább züllött a srác elköltötte cigire drogra alkoholra a pėnzėt.

Tėlire már úgy nėzett ki mint a csöves. Sajnáltam szegėnyt mert amúgy egy jó humorú rendes srác volt.

Ugyhogy megszakadt a barátság.

2020. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
13 éves barátságot szakítottam meg mert a barátnőm úgy gondolta beprobalkozik a páromnál. Vissza gondolva nem bánom sokszor lehuzott engem érzelmileg.
2020. máj. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
13 éves barátságot szakítottam meg ,egyre inkabb eltávolodunk egymastol es mindketten mas irányba valtoztunk.Volt neki egy masik barátnője is ami nembaj mert nekem is volt,de ő viszont egyre jobban hanyagolt .Felvett egy olyan stílust ami mar mekem nem tetszett,allandoan mindenbe es mindenkibe belekötött, már azon kaptam magam hogy nem érzem jol magam vele és a kifogast keresem miert ne kelljen vele talalkozni,ugyhogy jobbnak lattam őszintén elé allni es megmondani hogy köszönöm ezt a yok évet de reszemrol itt vege a baratsagnak. ( A sok szemét húzàsàba most nem mennék bele,de nyilvan ez is sokat nyom mott a latba amiert azt mondtam hogy viszlat.)
2022. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!