Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy megszak...

Volt már veletek, hogy megszakítottatok egy, akár többéves barátságot? Mi volt az utolsó csepp a pohárban? Bánjátok ezt a döntést? Milyen tulajdonsága készített ki titeket vagy idegesített legjobban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 23:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Három évvel ezelőtt ismertem meg egy lányt jó barátnők voltunk. Ő megismert egy pasit egy éves sincsenek együtt, már összeköltözés, eljegyzés esküvő amire meg se hívott és még nem is írta, hogy tervezik... Ez nekem nagyon fájt, előtte is már lexart innentől én teszem.
2020. ápr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Volt igen. Nem csak barattal, hanem rokonsaggal is. Elegem lett a rokonaim flegma, sértő, bunkó viselkedesukbol. Hozza teszem, hogy közös vallalkozasunk volt es az tette fel a pontot az i-re. Sajnalom a dolgot, de tudom, hogy ezz igy a jobb. Ugyanilyan már sose lenne, csak a kínos csendek csaladi kajakon, amik előtte is voltak. A felesegem nem tudták elfogadni soha,bar igazából egyik páromat sem es ez is mindig konfliktust generált reszukrol. Jobb ez igy. Nélkülük boldog hazas eletet elunk, tervezünk es fuggetlenitettuk magunkat. Barattal is szakitottam meg a kapcsolatot, ott a kibeszeles, irigykedes es ketszinuseg miatt tettem.
2020. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
30%
Volt, a vége felé már sokat veszekedtünk, nagyon könnyen megsértődött mindenen. Aztán ő szakította meg velem a kapcsolatot, eleinte bántam, de csak pár hónap múlva jöttem rá hogy mennyire mérgező kapcsolat volt és mennyi energiámat elvette. Na meg én próbáltam volna megbeszélni a dolgokat, ő volt az aki egyszerűbbnek látta a szó nélküli felszívódást, hát lelke rajta.
2020. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%

"nagyon könnyen megsértődött mindenen"

Aki ilyet mond a barátjára az mégis milyen barát? Látszik hogy mennyire vetted komolyan. Mérgező az olyan ember aki a másik ember amit mond sértődésnek veszi (á mindig megsértődik), de ha őneki van baja az bezzeg szent, és véletlenül se sértődés. AZ ilyennel amúgy úgy lehet kiszúrni ha én is rávilágítok hogy folyamatosan meg van sértődve:)) Attól bezavarodnak. De jobb ha nem is kell ilyenekkel beszélni, jól tette hogy megszakította veled a kapcsolatot a barátnőd.

2020. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Azért te is megéred a pénzed,hogy ennyi infó alapján. Talán tudod,hogy konkrétan mik történtek közöttük? Nagyszerű társaság lehetsz te is,ha félinformációk alapján te már "kiszúrnál" vadidegenekkel.
2020. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Igen,volt egy pár. Egyet leírok.

Gyerekkorunktól barátnők voltunk. Együtt nőttünk fel. Egy középiskolába is jártunk. Aztán amikor már nem egy helyre jártunk ő összebarátkozott egy másik csajjal. Nekem is voltak más barátaim, de őt sem hanyagoltam. Ő engem igen, hiába hívtam el, lerázott, nem írt vissza. Közben barátom lett, ő azt hitte zavar, pedig nem. Elhidegültünk egymástól. Még volt pár próbálkozás, de nem lett semmi. Neki is lett komoly kapcsolata. Az esküvő előtt felvette velem a kapcsolatot. Azt hittem meg fog hívni, de nem így történt. Ez nekem nagyon fáj. Én meghívtam volna az esküvőmre, ha lett volna. Most már gyermeket vár, de nem tőle tudom. Megszakítottam vele mindent. Volt egy másik barátnőnk is. Őt meghívta a házasságkötőbe, de a lagzira nem. Neki is rosszul esett, de én nőttem fel vele és engem még oda se hívott. Sok mindenben mellette álltam. Lecserélt egy nagyszájú csajra, aki már rég leszarja. Nem is vootak sokáig barátok. Aztán meg jött a komoly kapcsolat. Nem kellene barátságoknak tönkre menni azért mert családot alapítunk. Szerencsére vannak még barátaim, de ezt nem felejtem.

2020. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és picit könnyebb a lelkemnek, hogy nem én járok egyedül ebben a cipőben. Sajnos nagyon pesszimista vagyok a barátsággal kapcsolatban, gyermekkori barátaim mind másik városba mentek, megszakítottak velem minden kapcsolatot. Voltak akik csak simán palira vettek, vagy züllött társaság volt. Nem tudom, mikor nyertem vissza a hitem. Sajnos annyira sérülten lelkileg, hogy úgy érzem, képtelen vagyok kötődni komolyabban bárkihez is.
2020. máj. 2. 23:44
 18/35 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, nagyon pico korunk óta ismerjük egymást. Közös sulik, közös gyerek és nyári programok, de amikorra idősebbek lettünk mindig is okosabb próbált lenni az életemet illetően, ha társaságban voltunk lenézett, porba tiport, kicsit önző és domináns harsán személyiség, amit nem szeretek. Ezek és más "nekem bármit elmondhatsz" aztán mástól hallom vissza dolgok miatt én elkezdtem kerülni. 1-2 évre rá bocsánatot kértem tőle, ha a múltban valamivel megbántottam volna.

Igazából sajnálom, hogy előbb nem álltam a sarkamra, mert teljesen úgy érzem, hogy ugyanezt játszom el a húgommal.

Szánalmas vagyok...

2020. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk 2 volt barát között mondjuk hónapig, netalántán évekig szünet van kommunikáció téren, megéri újra feléleszteni?
2020. máj. 5. 00:16
 20/35 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, ha mondjuk egy volt barát, akivel mondjuk 3 éve nem beszéltek egyáltalán, köszönnétek neki, ha szembejön?
2020. máj. 5. 00:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!