Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeled, ha egy ismerősöd...

Hogy kezeled, ha egy ismerősöd irigykedni kezd rád?

Figyelt kérdés
Főleg, ha az illető ezt rosszindulattal kezeli? Mondjuk egymás mellé költöztök, hasonlók vagytok, jól kijöttök, de egy idő után neked elkezd jobban menni a sorod, és ezt a másik rossz szemmel nézi. Vagy ha mondjuk elkezd felfelé ívelni a karriered, többszörösét kezded keresni a réginek, de ezt (és az életszínvonal változásod) mások rossz szemmel nézik? Ha beszólogatnak, kibeszélnek emiatt a hátad mögött. Vagy ha bunkón kezdenek viselkedni veled ez miatt. Hogy kezelnéd ezt? Érnek az ilyen kapcsolatok valamit egyáltalán, ahol ilyen kicsi a tűrésküszöb a másik felé?
2020. ápr. 28. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Udv a felnottek vilagaban ;)


Ja nem, csak a kapujaban, mivel azt hiszed ez valaha valtozhat es normalisan lehet kezelni.

2020. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon rosszul kezeltem ezt mindig, sajnos viszont hozzá kellett szokni... Úgy vagyok azóta vele hogy inkább 100 irigyet mint 1 szánót. Plusz az embereknek úgysem lehet megfelelni akármit csinálsz, és igazából nemis kell. Akik fontosak azok szeretnek :)

21/L

2020. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Örülök neki!

Inkább irigykedjenek rám, mint sajnáljanak!

Ez csak 1 dolgot, jelet, hogy van mire irigykedni, tehát valamilyen téren elértem valamit. Ezt elismerésként kezelem.


Akik pedig ezt rosszindulatúan teszik, azokat kiröhögöm, és elkezdek nekik egyre többet dicsekedni. :) Ha emiatt még rosszindulatúbbak, akkor egyre nagyképűbben kérkedni.

Valamikor csak sztrókot kap... :D)))

2020. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, csak akkor felelek meg nekik, ha megszüntetem az irigykedésük okát. Ha én is olyannak mutatom magam, amilyenek ők is. Pedig már rég nem vagyok olyan. Ilyennek meg, amilyen vagyok, nem szeretnek. Nem akarják tudni, hogy mivel járok, hova utazom, hol és hogyan élek. Én pedig ezért titkolózom. Pl rendszeresen, ha kérdezik, mit csinálok hétvégén, akkor is azt hazudom, hogy semmit, ha épp valami jó programom lenne. Csak ne irigykedjenek.
2020. ápr. 28. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Beteges amit csinálsz.
2020. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
En ugyan igy kezelem ahogy te. Semmi kozuk az eletemhez, hogy merre jarok, mit veszek. Magamert kirandulok, csavargok, veszek vmit, nincs szuksegem az elismeresukre, es igy az irigyseget is kikuszobolom.
2020. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem beteges.

Nagyon sokan letagadnak egy nyaralàst is.



En amugy soha nem veszem észre az irigységet csak utolag. Mikor pl felvettek engem fösulira az exem elhordott mindennek, magamban kerestem mindig a hibàt.

Ugyanez amikor beszolnak rivàlisok, rosszul esik hogy baja van velem


Mindig kell egy hosszabb idö mire nekem leesik utolag hogy jah, csak irigykedés volt.szoval igy kimarad hogy kezelném mivel addigra lecsengett amit kezelni kéne.

2020. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy valaha lettem volna ennyire fejletlen színvonalon, hogy ilyen ismerőseim legyenek.


Megbeszélném vele, segítenék neki valahogy.

2020. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten örömmel tölt el és még rá is játszok. Imádom az ilyen tuksi embereket, hogy csak néz a csipái mögül összevont szemöldökkel meg pofázik, mert másra úgysem jó. Csinálja csak. Ha túltolja a sggfejséget, még lapátolok is rá egy kis földet azzal, hogy éreztetem vele, hogy ha nem velem foglalkozna, nem lenne egy senki.
2020. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem beteges. Nem sokan szeretik ha azert gyulolik mert jol megy a sora. Ha ez beteges, Akkor mi mind egy nagy beteg csalad vagyunk. :D
2020. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!