Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik igaz...

Szerintetek létezik igaz barátság?

Figyelt kérdés

Főként lány -lány között? Sajnos én jártam már meg nem egyszer hogy a barátnőmnek mondott személy csak tette a szépet a szemembe és a hátamnál aljaskodott és áskálódott. Nem tudom mennyire tettem jól de egy idő utan kitettem az életemből az ilyet . Nektek milyen tapasztalatotok vannak e téren?

Természetesen ensem vagyok hibátlan es biztos bennem is voltak zavaró dolgok.


2020. máj. 2. 18:58
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Ha te jo baratnonek tartod magad, de atvertek, es mondjuk ilyen megesett mar massal is, es a ket jo alany a baratsaghoz osszetalalkozik...szerinted mi jon ki vegul? 🙂
2020. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
48 éves nő vagyok. 5 évesen az óvodában lett a barátnőm aki velem egyidős. 10 emeletes panelban laktunk, szomszédok is voltunk. Egy általános iskolába kerültünk, és végig egy osztályban jártunk 8-ik osztályig. Ln gimnáziumba mentem, a barátnőm szakközépbe, de a barátság megmaradt. Ott voltunk egymás esküvőjén, gyerekszületésnél, és sajnos temetésnél is. (szülők, nagyszülők) Én külfödre költöztem, a barátnőm otthon maradt. De akkor is találkoztunk mindig. 10 év után hazaköltöztünk, és ma is mindig összejárunk. Együtt nyaralunk, együtt ünnepelünk.. Igen, elmondhatom, hogy több mint 40 éves barátság van köztünk.
2020. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos létezik de én még nem találtam meg a 20 év alatt
2020. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz barátságok nincsenek. Senkiben sem lehet megbízni. Mindenki csak érdekből van melletted, utána otthagy, nekem ez a tapasztalat, sajnos nem 1 nem 2 emberrel kapcsolatban. Épp ezért nem tudok mást mondani : A barátság egy rohadt nagy hazugság. A legigaztalanabb dolog az egész életben.
2020. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Félig adom a 4-es válaszát,bár én nem gondolom ebből kifolyólag,hogy nincs normális barátság és mindenki érdekből van a másik mellett,mert nem kenyerem még a rossz tapasztalatok ellenére sem általánosítani. Biztos van,de vagy én nem vagyok rá megfelelő,vagy a másik.
2020. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
56%

A 4. válaszolónak igaza van.

De ahogy a 3.válaszoló is megmutatja van,de 1 az 99999999998889888988889999999999999999999899999999999999999999999999millió hoz az esélye. (kb)

Ezért az emberek nagyreszevel nem történik meg.

2020. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, hogy létezik, csak nagyon ritka.
2020. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálattal olvasom, hogy ennyi rossz tapasztalata van az embereknek a barátairól. Szerintem van igaz barátság. A legjobb barátnőmmel 10 éve vagyunk barátok és már mindent megélt a kapcsolatunk. Hatalmas veszekedéseink nem voltak, de nyilván előfordult, hogy egyszer-egyszer hajba kaptunk. Viszont a mi barátságunk még azt is kibírta, hogy külön iskolába kerüljünk egy idő után, sőt azt is, hogy más-más országban folytattuk tovább a tanulmányainkat. Szóval szerintem igen, van. Viszont ez nem mindenkinek adatik meg, a legtöbb barátság elévül egy idő után. Olyan embert nehéz találni, akinek tényleg fontos vagy, aki odaadó feléd és nem csak kap, hanem ad is. Ez már mind szerintem az érzelmi intelligencián alapszik és azon, hogy mennyire tudjátok egyensúlyban tartani a kapcsolatotokat.
2020. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!