Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság és bizalom csak a...

Barátság és bizalom csak a mesében létezik? Én nem hiszek ezekben.

Figyelt kérdés
Ostobaság bárkiben is megbízni,csak pórul járna az ember.A barátság is csak egy hazugság.Nekem eddigi életem során soha nem voltak barátaim és ha megbíztam valakivel,nagyon csúnyán pofára estem.

2019. júl. 9. 23:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Csak magára számíthat az ember. Minek kellene barát? Azért, hogy elmondhasd, neked vannak?! Ez hülyeség. Nekem sincsenek. És szuper jól megvagyok.

19/F

2019. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én nem.Szar az élet magányosan,folyton unatkozok,nincs semmi szociális életem.

De nem tudok barátokat szerezni.

2019. júl. 9. 23:38
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Sok barátom van, a legrégebbivel 12 éve ismerjük egymást. Mindig beszélhetünk egymásnak bármiről, jobbnál jobb programokra hívjuk el egymást, vagy akár pár viccel jobb kedvre derítjük a másikat. Létezik igaz barátság, sok ilyet ismerek, és szerencsésnek tartom magam, hogy nekem is vannak igaz és szeretet teljes barátaim.

Ugyanúgy bízom bennük, akárcsak a szüleimben és a tanáraimban. Sose adtak okot az ellenkezőjére.

Barátok és bizalom nélkül magányos élet vár az emberre, és csak kevesen tudják azt jól megélni.


18/L

2019. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Az nem valami értelmes érv, hogy ha te nem tapasztaltál meg valamit, akkor az nem létezik...
2019. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3

De jó neked....Úgy látszik csak engem rühell mindenki

2019. júl. 9. 23:50
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Sajnállak. Ezek alapján nagyon keserű életed lehet.
2019. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet megbízni az emberekben mert csak ártanak!Örülnek ha belém rúghatnak,minden egyes lehetőséget kihasználnak erre!Én félek az emberektől,NEM AKAROM MÉGEGYSZER ÁTÉLNI EZT!!NEM AKAROM!!!!
2019. júl. 9. 23:52
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Akkor magányos maradsz.

Ha nem bízol másokban, ők sem fognak benned. Ha te nem keresel másokat, ők sem fognak téged.

Ha ennyire rádnyomta a bélyegét egy volt árulás, akkor nem ártana beszélned egy pszichológussal. Ugyanis nem mindenki ugyanolyan.


18/L

2019. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Keresed?
2019. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Téged most felidegesített vagy elszomorított valami közelmúltban történt eset? Mi történt? Csak mert látom, hogy eléggé kivagy.
2019. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!