Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú lány...

Szerintetek létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve ismerjük egymást.Most kezdődött bennünk egy barátság ami hamar legjobb barátság lett.Én testvérként tekintek rá ő is rám. Ő pont nem az esetem magasabb idősebb én se vagyok neki remélhetőleg.

Most egy gimibe fogunk menni. Az osztályba eddig mindig azzal csúfoltak hogy járunk . Szerintetek lehetséges ez a barátság hosszú távon is? Amúgy Jah és hetero vagyok mielött valaki kérdezné És fiú:D



2019. aug. 19. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem.

Idővel az egyik többet akar.



Kellően öreg vagyok már, hogy ezt tudjam.

És férfiak is elmondták többször, hogy nővel nem barátkoznak, csak ha kapcsolatot vagy szexet akarnak.

2019. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem van. Általánosban ismertük meg egymást. Már több mint 20 éve barátok vagyunk. Soha nem volt köztünk semmi. Mindkettőnknek van családja.
2019. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. A világ egyik legjobb dolga, ha van egy jó barátod, nemtől függetlenül. Ne hallgass senkire, mert ha nem az eseted és te sem vagy neki az, akkor a legjobb barátok maradhattok életetek végéig. Vagy olyan szorossá válik a kapcsolatotok, mintha testvérek volnátok.
2019. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom nő. Már 9 éve ismerjük egymást, és majdnem mindennap beszélünk. Megért és mindig reálisan látja az életemet, jó tanácsokat ad, bírom a humorát. Mivel szép és csinos, nyilván tetszik is, de ettől még nem akarok többet tőle. Egyikünk sem tulajdonít jelentőséget a kölcsönös vonzalomnak.
2019. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én mint ahogy mondtam testvérként tekintek rá ő is rám már ovi óta Óta ismerjük egymádt az igazábol akkor már 12 éve ismerjük egymást ezért sem leszünk szerintem soha szerelmesek mivel olyan mintha befogadott tesom lenne. Meg már volt neki is nekem is több kapcsolatom ugyhogy jó barátok voltunk egyikönk se irigykedett se semmi.
2019. aug. 19. 11:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írásért csak még reggel van :D
2019. aug. 19. 11:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Már vettünk közös cipőt (ne kérdezzétek mért) rengeteg közös jó emlékünk van vele láttam a legelső horror filmem igazából egy elég fontos ember az életembe. Ezért sem szeretnék többet érezni iránta mert ha esetleg össze jönnénk akkor eléggé nagy a szakításnak az esély sok időn belül és akkor örökre elveszteném. A
2019. aug. 19. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
2019. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éve van egy lány barátom nagyon megértjük egymást és nem vonzódunk egymáshoz szóval én nagyon örülök neki mindent megoszthatok vele :) a válaszom igen létezik!
2019. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak nem mindenki alkalmas rá.
2019. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!