Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtik az ilyet az emberek?

Elfelejtik az ilyet az emberek?

Figyelt kérdés

1 eve golyatabor elso napjan nagyon berugtam. Nem szoktam de az egyik feladatban nagyon sokat kellett inni es aztan egy ido utan a fube kotottem ki es ott fekudtem, majd hanytam is.

Masodik nap mar nem ittam semmit es azota se sokat.

Sok baratom van a szakon, akik tudjak hogy nem ilyen vagyok, viszont felek hogy akik nem ismernek ok ez alapjan itelnek majd meg, mivel ez volt az elso benyomasuk. Ti mit gondoltok errol?



2020. máj. 6. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam részegen olyat,hogy az utcára nem mertem kimenni utána napokig!


Ma is kellemetlen az egész,és igazából soha nem múlik el(nem büntetendő dolog,csak rohadtul lejárattam magam)!

2020. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy,ha csak ennyi,hogy részeg voltál,azzal ne zavartasd magad,azt hamar elfelejtik!1es voltam
2020. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy túl sok jelentőséget tulajdonítanának ennek, hogy "valamikor, egyszer ilyen történt".
2020. máj. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy hányásnál sokkal több kell, hogy emlékezetes maradj. A gólyatáborokban kb mindenki lerészegedik. A gólyaavatón az egyik holt részeg csaj beállt a sarokba és az emberek felé fordulva legugult, beterpesztett és az aszfaltra hugyált. A tényre, hogy ez megtörtént valószínűleg sokáig emlékezni fogok még, de már most se tudom, hogy konkrétan ki volt a csaj.


24/F

2020. máj. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Sose értettem, hogy minek KELL olyan dolgokat megtenni, amikről tudhatod, hogy nem biztos, hogy jó vége lesz.
2020. máj. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Legtöbben elfelejtik. Csak azt nem értem, hogy mi az hogy kellett. Ha nem akarsz valamit akkor nem teszed meg. Biztos kapsz érte pár beszólást mert nagy buli meg részegnek lenni is nagyon trendi, de ki a szrt érdekel, enélkül is be lehet valahova illeszkedni.
2020. máj. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!