Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudjam hogy miert nem ir?

Honnan tudjam hogy miert nem ir?

Figyelt kérdés
van egy lany akibe borzalmasan beleszerettem. regen joba voltunk aztan megszakadt a kapcsolatunk de egy buliban ujra osszefutottunk. elkezdtunk dumalni tok jol elvoltunk de ugye karanten miatt nem talalkozhatunk. multkor azt irta hogy inaktiv lesz az elkovetkezendo par napban ugyhogy lehet nem fog irni de ne vegyem magamra. na hat azota eltelt 2 het es meg mindig nem irt en meg nem akarom zavarni de borzalmasan erzem magam nelkule es nagyon ki vagyok. szerintetek mit csinaljak? irjak ra? kerdezzem meg hogy akar e velem egyaltalan beszelgetni? mert mar kerdeztem hasonlo formaban de akkor azt mondta hogy azon kevesek koze tartozom akikkel szeret beszelni. persze lehet van mas oka ra hogy nem ir de 2 het azert eleg sok ido. nagyon megkoszonnem ha segitenetek
2020. máj. 12. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném a helyedben, hogy még egyszer ráírnék aztán hagynám a fenébe. A szórakozásnak is van határa.
2020. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hopeful2 válasza:
kerek perec kérdezz rá. Bár ha húzni akarja az agyad úgyis kimagyarázza. Magamól kiindulva ha kell egy fiú, akkor keresem a társaságát. Nem kellesz neki.
2020. máj. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"inaktiv lesz az elkovetkezendo par napban ugyhogy lehet nem fog irni"

"irjak ra? kerdezzem meg hogy akar e velem egyaltalan beszelgetni?"


Tehát szöges ellentét csinálnád annak, amiben maradtatok, aha. Már az elején remekül tiszteletbe tartod azt, amit ő mond.

Hát miért akarna veled beszélgetni, ha nem ír rád?!


Írj rá szerintem mindenképp amúgy, hamar rövidre zárjátok ezt a "kapcsolatot" legalább :D

2020. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
latom nem erted. pontosan ez az amiert 2 hete nem irtam ra, mivel siman lehet hogy tenyleg mas gondja van es ezt tiszteletben szeretnem tartani. viszont ahoz kepest hogy par napot irt, ket het eleg sok ido. de tovabbra sem ertem hogy ha nem akar velem beszelni, miert nem lehet annyit irni hogy "bocsi de nem szeretnek veled tobbet beszelni". mivel igy feleslegesen varom hogy ramirjon. meg rengeteg kozos volt bennunk es eddig tok joba voltunk meg irt is sokszor es ez igy hirtelen jott.
2020. máj. 12. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem siman nem akar veled beszélni

Velem konkrétan egy az egyben ugyanezt játszotta el egy csaj :D

Aztán ráírtam másik profilból és arról már megírta h nem akar velem semmit

2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem öreg, te nem érted. Neked nem limitált a megadott idő, hanem végtelen. Mindegy a 2 hét, tudom, hogy ez szarul hangzik, de 2 hét annyi, mint 2 nap, 2 év, vagy akár egy élet. Te értesz? Nem te szerválsz, hanem ő. Ha akar, ír, keres. Ha nem, mindegy, hogy hány hét telik el, ha megfeszülsz, se lesz ebből semmi. Várd meg, hogy keressen. Na, így egyértelmű voltam? :\
2020. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen koszonom a valaszokat, vegul irt:D
2020. máj. 13. 12:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!