Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy már nem vagyunk...

Lehet hogy már nem vagyunk jóban? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmet (legalábbis eddig azok voltunk) 5 éve ismerem és mindig nagyon sok időt töltöttünk együtt. Pár napja elkezdett nekem egy témáról írni, ami tudja, hogy engem felzaklat. Az üzeneteit nem olvastam el pár óráig, hogy le tudjak nyugodni és normális hangnemben és stílusban válaszolni. Ma kaptam pár screenschotot és üzenetet, hogy amíg én nem írtam neki, addig másokkal azt beszélte, hogy én kihasználom őt. Az utóbbi időben mindig csak az ő családi problémái kerülnek szóba, az enyémek nem, ezért nagyon rosszul esett ezeket a sorokat mástól olvasni. Szerintetek érdemes-e még ezt a problémát megbeszélni vagy ennek a barátságnak már vége?

2020. máj. 13. 10:53
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
42%
Na ezért haverkodom inkább fiúkkal..:D
2020. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem olyan formában már vége,mint amilyen régen volt.

Most eldöntheted,hogy szeretnéd -e vele folytatni bármilyen formában, vagy inkább ezt lezárod.

2020. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván nem esne jól, ha a barátnőm, barátom azt gondolná, hogy kihasználom őt.

Számítana a stílus, amiben írt, és az is, amit konkrétan írt.

Az is érdekes, hogy neked ezeket a beszélgetéseket valaki átküldte. Nekem ez sem szimpatikus.

Szóval eleve nem szeretnék ilyen társaságban lenni. Egyikükében sem.

2020. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!