Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon féltékeny vagyok,...

Nagyon féltékeny vagyok, hogyan kezdjem le? ://

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon messze lakik tőlem, ebből adódóan más közösségben van, mint én. Nagyon jóban van egy osztálytársával, olyan instastorykat rak ki vele, hogy "a legjobb barátnőmmel", és hasonlók... természetesen örülök, ha sok barátja van és boldog, de mégis nagyon féltékeny vagyok 😭 nekem sajnos rajta kívül nincs senkim, de nem akarom, hogy vele is ez legyen...mert ugye míg velem hónapokig nem tud találkozni, az a lány ott van közel.. elég gonosznak érzem magam, hogy küzdjem le a féltékenységet?

2020. máj. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Kezdj el barátkozni másokkal.
2020. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Küzdjem***** bocsii

Már 7 éve itt lakom és valahogy nem jött össze a barátkozás ://

2020. máj. 29. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 nahjoo ki jön velem ördögűzésre? 😂😂
2020. máj. 30. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tudom milyen rossz ez, de az a legjobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot és csak magadra koncentrálsz
2020. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!