Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy az egyik legjobb barátom (eddig annak tekintettem), letiltott, mert összevesztünk egy politikai témán?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gyerekes dolog ez? Szerintetek kérjem meg, hogy oldja fel a tiltást vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2020. jún. 1. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Sunshinedoll válaszára meg a kérdésre válaszolnék egyszerre.


Én alapvetően eléggé kritikus vagyok a kisebbségekkel szemben. Nagyon sajátos véleményem van, és sajnos a nagy demokráciában ha az utcán kifejteném, el is vinné a rendőr.


Alapvetően nem játszom hittérítőt, nem mondom, hogy minden balos hülye. Ha kiprovokálják (közeli ismerősök) az álláspontomat, akkor viszont elmondom. Ha ezért valaha tiltást érdemelnék, ám legyen. Csalódnék, lehet romlott ember vagyok, de van egy kiforrott véleményem, ami rövidtávon nem sokat fog változni.


Neked is ezt javaslom, kérdező! Szard le! Legyen saját véleményed.


F

2020. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi a túró miatt veszekszel valakivel egy politikai téma miatt. Meg is érdemled a sorsodat.
2020. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!