Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem hiányzik ez az érzés?

Csak nekem hiányzik ez az érzés?

Figyelt kérdés

Csak nekem hiányzik az az érzés, hogy olyan baráti köröm legyen, akikkel el lehet menni nyáron fesztiválra, együtt diákmunkázni, vagy éppen utazni az országon belül? Ahol megállás nélkül csak nevetünk, élvezzük egymás társaságát. Akikre mindig lehet számítani, és a barátságunk őszinte.

Lehet én vagyok lemaradva, és ilyen barátságok már nem is igazán léteznek. (Szüleim szoktak nagyon sokat mesélni erről, hogy milyen jó baráti körük volt, és hogy milyen jól érezték magukat azokban az időkben az adott társasággal.) Szerintetek még lehet ilyen baráti körre/barátságra szert tenni?



2020. jún. 4. 08:09
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én is így tartom jónak, ahogyan a #20-as gondolja.
2020. jún. 6. 20:11
 22/36 anonim ***** válasza:
(19-es vagyok) 20l, inkább kirándulós jelleg érdekelne, de nyitott vagyok más programra is, nekem jó Pest (nem ott élek, de gondolom mindenkinek ez lenne a jó)
2020. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
17L, engem is inkább a kirándulás érdekelne jobban, de nyitott vagyok más dolgokra is, (viszont nem vagyok bulizós típus). Magyarország keleti része lenne a legalkalmasabb, de ha máshová tervezzük az is teljesen jó. (Hisz itt az Alföldön nem nagyon lehet kirándulgatni:D)
2020. jún. 6. 20:17
 24/36 anonim ***** válasza:
#20 vagyok. 24F vagyok, Pest nekem is jo lenne, es most mondanam, hogy menjunk focizni egyet, de nem lennek tul nepszeru ezzel az otlettel, ugyhogy barmi egyeb sportos/kirandulos programban benne vagyok :)
2020. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Úristen, azt hittem én leszek egyedül csaj :'D dejó
2020. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
(még mindig 19-esvagyok, inkább ez lesz a jelem:😺). Nekem jó a foci, szeretek mozogni. Igazából bármilyen sport jó, úgyis összehozza az embereket a közös endorfin termelés
2020. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

A focizás az egy klassz ötlet,de aközben nem igazán ismerjük meg egymást:)

A 20. találka után talán újra feldobható az ötlet:D

2020. jún. 6. 20:20
 28/36 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Még soha nem jeleztem részvételi szándékom ilyesmihez itt az oldalon, de mivel ez egy olyan téma, ami közel áll hozzám, így megpróbálom.


23/f, Bács-Kiskun, de nyilván vállalnék utazást is -persze nem oda-vissza az országot.

Szerintem legelső alkalommal egy összeülős, beszélgetős, sétálgatós esemény lehetne optimális, aztán a többi úgyis adja magát.

2020. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Én támogatom,ez is jó ötlet:)
2020. jún. 6. 20:22
 30/36 anonim ***** válasza:

A 11-es válaszoló vagyok, 26/F Budapestről.

Én is benne lennék ilyesmiben, feltéve ha vannak még itt a fővárosból jelentkezők rajtam kívül :D

2020. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!