Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem hiányzik ez az érzés?

Csak nekem hiányzik ez az érzés?

Figyelt kérdés

Csak nekem hiányzik az az érzés, hogy olyan baráti köröm legyen, akikkel el lehet menni nyáron fesztiválra, együtt diákmunkázni, vagy éppen utazni az országon belül? Ahol megállás nélkül csak nevetünk, élvezzük egymás társaságát. Akikre mindig lehet számítani, és a barátságunk őszinte.

Lehet én vagyok lemaradva, és ilyen barátságok már nem is igazán léteznek. (Szüleim szoktak nagyon sokat mesélni erről, hogy milyen jó baráti körük volt, és hogy milyen jól érezték magukat azokban az időkben az adott társasággal.) Szerintetek még lehet ilyen baráti körre/barátságra szert tenni?



2020. jún. 4. 08:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem budapesti vagyok,de ha az a legalkalmasabb a találka szempontjából másoknak is,akkor megoldható :)
2020. jún. 6. 20:33
 32/36 anonim ***** válasza:

11-es vagyok még mindig.

Amúgy tényleg az ország keleti felén laksz, Kérdező? Én meg onnan költöztem el ide BP-re :D Kár, hogy nem egy évvel ezelőtt tetted fel ezt a kérdést.

Melyik városban vagy megtalálható?

2020. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Ami késik az nem múlik. :D

Debreceni vagyok:)

2020. jún. 6. 20:41
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatom, főleg a kirándulgatásos rész tetszik, focizni egyelőre nem tudok :D 19/L, Bp
2020. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele :(

Amúgy lehet én is benne lennék egy ilyen találkába :D kirándulni valamerre jó lenne. Nem pesti vagyok, de megoldható mert nincs messze. 20/L

2020. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom köröm pontosan olyan, mint amilyet leírtál, kedves Kérdező :)
2020. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!