Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30+os anyukának csak 17-20 éves "barátnői" vannak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
azok jobban nyalnak
2020. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nincs kibékülve a korával és fiatalabbnak érzi magát
2020. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egy igazi megmondóember, de gyanítom, hogy a korabelieknél kibukik, hogy mennyire butuska emellett.
2020. jún. 5. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ammúgy viccet félretéve, fiatalabbnak akarja érezni magát, nem talál hangot a korosztályával, nehéz a korosztályában barátokat találni, fiatalokat könnyű ha van kapcsolatod hozzájuk, pl egy lányod. Vagy mentorálni kíván fiatalabbakat, úgy érzi értékes tudást adhat át, és ez jó érzés neki. Nem valószíbű, hogy ő maga tisztában van az okával egyébként, csak csinálja.

2020. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nővéremnek kapuzárási pániktól van ilyenje. Képtelen elfogadni a korát, és ezerrel pasizik meg megy a lányaival bulizni és posztolgatja instára. Remélem azért a pasizást meg a 16 évesekkel lógást nem fogja összemosni. :D
2020. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsivel 30 felett ez szerintem annyira nem gáz, inkább 40 körül.
2020. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, link? :D
2020. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen csak velük találja az összhangot.


Én 30 vagyok, de valahogy alig van korombeli vagy fiatalabb ismerősöm, társaságom. Míg a 40-50-es korosztállyal sokkal jobban kijövök. Pedig nem vagyok öreges gondolkodású.

2020. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelmi színvonal hasonló?
2020. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!