Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ahhoz, hogy kit mennyire...

Ahhoz, hogy kit mennyire szeretnek az emberek mennyi köze van annak, hogy mennyire jó ember?

Figyelt kérdés

Én sok személynél jóval jobb, tisztességesebb, őszintébb embernek tartom magam, viszont mégis azt látom, hogy azokat a személyeket a többség mégis jobban kedveli.


Mennyi köze van a jóságnak ahhoz, hogy mennyire kedvelik az embert, illetve melyek az elsődleges szempontok amiért kedvelik őket?


2020. jún. 6. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
nincs sok kapcsolat,
2020. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1


Köszi 67%-os

2020. jún. 6. 01:02
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Személyiség. A “kedves srácok” emiatt nem tudnak becsajozni, a “bunkó srácok” után meg ezért bomlanak a csajok.
2020. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Én nem tartom magam jó embernek. Mégis többen álltak mellém, mióta nyers és leszarom vagyok. Lehet, hogy csak az erőt érzik és nem is kedvelnek, de sokkal jobban érzem az emberi értékem, mint mikor mások szerint éltem az életem. Pedig azt hittem, majd mindenki előfordul tolem6
2020. jún. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Senennyi, mivel valakit szeretni számtalan dolog miatt lehet, nem csak azért, mert jó ember.

Pl sokan szeretnek színészeket, sportolókat, stb, pedig sokszor fogalmuk sincs hogy amúgy a való életben milyen emberek.

2020. jún. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A tehénürüléket is szereti több milliárd légy mégse teszi ez a tény gusztusosabbá. Nem tudom hogy vagy vele de én nem adok a legyek véleményére.
2020. jún. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki jó ember, azt kicikizik, lenézik, nem feltétlen szeretik, csak kihasználják inkább - én ezt látom, tapasztalom. Kell egy értelmi-, érzelmi színvonal, hogy befogadják a jámborabb embereket.
2020. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok
2020. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmi. Anyámat az egész település imádja, mert mások előtt tiszta extrovertált, talpraesett, mindenkivel leáll az utcán beszélgetni, stb. Itthon meg mintha felkapcsolnál egy kapcsolót, olyan gyorsan válik pszichopatává, egész életemben ordított velem minden apró dologért, volt, hogy meg is ütött. Olyan dolgokra kell itt gondolni, hogy pl. véletlenül az alsó fiókba tettem valamit a felső helyett, tehát nem embert öltem. De ezt senki nem tudja, és nem is hinnék el.
2020. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es az èn anyum is ilyen, tudom miről beszélsz 😣
2020. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!